Maternovy stránky

Novinky:



Stránky přesunuty na:

Maternovy stránky

Poslední aktualizace:
20. 11. 2022

Grand Prix Hradce Králové

Hradec Králové   17.9. - 18.9.2022
LM, SM 60, 3x20, SP, VP 30+30

Kategorie : LM 60 muži, junioři
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1. 2.3.4.5.6.Celk.CT
1.Tichý Radek199938829Dukla Plzeň č.0370979999100100 9959441
2.Březina Jindřich196300510Ostroměř č.0214100 999997999859230
3.Hlaváček Stanislav1954 41206Slatina Brno č. 0162100989998989759026
4.Pospíšil Milan197403273HK Třebeš č. 0054999796999798 58637
5.Klimánek Miroslav195203836Loyd č. 0055989799 96999758630
6.Semecký Ondřej200340174 Brandýs n/L č. 0348979699969810058625
7. Vondráček Daniel195900937Poděbrady č. 0032979797989998586 21
8.Kapica Rudolf195804261Rožnov č. 0328969710097 969658230
9.Puhlovský Jiří200139875Sezemice č.025396 9699959610058228
10.Cholewa Michal1984POL Agat Zlotoryja95999798989558225
11. Dočekal Stanislav196300677Chotěboř č.0120979596979997581 22
12.Stránský Milan195900929Dvory č. 003797989596 9410058025
13.Jirman Radek1949AVZO Meziměstí95 979597949657416
14.Kříž Milan194407758 Luže č.034996959194939556419
15. Frýda Jaroslav195401747HK Třebeš č. 0054929394929488553 9
16.Vídeňský Miroslav195305677HK Třebeš č.0054849093 8994925427
17.Ditrych Miloš196033069 Chlumec n/C č.1478887899190895347
18. Čech Jiří192903752Sezemice č.00538086869087855144
 
Kategorie : SM 60 ženy, juniorky
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1. 2.3.4.5.6.Celk.CT
1.Bartoníčková Vlasta199938265Olymp Plzeň č. 0012100969796 9810058726
2.Dlabková Alžběta198626001HK Třebeš č. 0054 96979799979758324
3.Kišáková Stanislava1973 38544Sezemice č.025396959799969557825
4. Včeláková Michaela1978HK Třebeš č. 0054899390878674519 4
 
Kategorie : SM 60 dorostenci
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1. 2.3.4.5.6.Celk.CT
1.Klásek Václav200843650Olymp Ostrava č.00799796999998 9858728
2.Pelikán Petr200543194Olymp Ostrava č.007997 959996969958226
3.Kůrka Jan200543885 Olymp Ostrava č.007995979697979657828
4. Prouza Ondřej200743066HK Třebeš č. 0054979696969692573 25
5.Jozíf Filip200742496Sezemice č.025396919595 939656612
6.Kohout Miroslav200643178Sezemice č.0253 96959194969156318
7.Daňo Jan2009 44795HK Třebeš č.005494929691928855314
8. Marek Jakub200442625HK Třebeš č. 0054959489899095552 8
9.Salavec Michal200643697HK Třebeš č.005493918294 929654810
10.Včelák Adam200743064HK Třebeš č. 005493 92909091875436
11.Vícha Oldřich200744064 HK Třebeš č. 005489928788899654111
 
Kategorie : SM 60 dorostenky
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1. 2.3.4.5.6.Celk.CT
1.Katz Klaudie200539967Olymp Ostrava č.00799910010010099 9959737
2.Müllerová Michaela200543180Sezemice č.025397 999899969658526
3.Hrtánková Marie200441188 Olymp Ostrava č.0079979491971009957825
4. Řehounková Nela200643065HK Třebeš č. 00549510096959795578 18
5.Lorencová Bára2006AVZO Meziměstí98959795 959557518
6.Krejčová Anna200944662HK Třebeš č. 0054 98969394979156921
7.Svobodová Marie2005 42495Sezemice č.025395969895968856814
8. Váleková Denisa200444569Sezemice č.0253969592979295567 21
9.Semecká Štěpánka200744476Brandýs n/L č. 0348969890 92958855914
10.Kašparová Magd.200944796 HK-Třebeš 005493949388939255315
 
Kategorie : LM 3x20 muži, junioři
Poř.JménoNar.PrůkazSSKK KLLSSCelk.CT
1.Tichý Radek199938829Dukla Plzeň č.037010097989997 9959018
2.Puhlovský Jiří200139875Sezemice č.02539196 9698879055810
3.Pospíšil Milan197403273 HK Třebeš č. 005496959697918255712
4. Semecký Ondřej200340174Brandýs n/L č. 0348949290939189549 11
5.Dočekal Stanislav196300677Chotěboř č.0120899394 9476815278
6.Kapica Rudolf195804261Rožnov č. 0328 82839796838552610
 
Kategorie : SM 3x20 ženy, juniorky
Poř.JménoNar.PrůkazSSKK KLLSSCelk.CT
1.Bartoníčková Vlasta199938265Olymp Plzeň č. 0012979398100 969557921
2.Dlabková Alžběta198626001HK Třebeš č. 0054 96959898929457315
 
Kategorie : SM 3x20 dorostenci
Poř.JménoNar.PrůkazSSKK KLLSSCelk.CT
1.Bandas Matěj200441064Manušice č.02009697979993 9357517
2.Prusek Milan200441053Olymp Ostrava č.007997 979799919357416
3.Němec Jakub200541061 Manušice č.0200939598100948956916
4. Pelikán Petr200543194Olymp Ostrava č.00799295100989487566 20
5.Karásek Jiří200442983Manušice č.020094899697 85885498
6.Kůrka Jan200543885Olymp Ostrava č.007994 899697888454810
7.Štěpánik Jan200640418 Manušice č.02008890969189885429
8. Hanzlík Richard200442289Manušice č.0200929195978079534 8
9.Hampl Vojtěch200641363Manušice č.020086879489 89795248
10.Prchal Matouš200541066Manušice č.020094 869699658252216
11.Jozíf Filip200742496 Sezemice č.025385889394807451410
12. Kohout Miroslav200643178Sezemice č.0253778094917975496 4
13.Knap Miroslav200843533Manušice č.020078729593 39234007
 
Kategorie : SM 3x20 dorostenky
Poř.JménoNar.PrůkazSSKK KLLSSCelk.CT
1.Katz Klaudie200539967Olymp Ostrava č.00799898989996 9258124
2.Martínková Karolína200441083Manušice č.020096 989697939157123
3.Hrtánková Marie200441188 Olymp Ostrava č.007997949495878955618
4. Piňosová Marie200842203Olymp Ostrava č.0079918899999183551 16
5.Müllerová Michaela200543180Sezemice č.0253848391 9592865317
6.Svobodová Marie200542495Sezemice č.0253 8990899484825283
7.Knapová Elisabet2006 43535Manušice č.02009385909779825265
Kategorie : SP 30+30 muži, junioři
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1. 2.3.4.5.6.Celk.
1.Blaška Jiří196809117Liberec č.09059393939793 96565
2.Beneš Milan1959AVZO Křinec94929490 9091551
3.Balcar Tomáš197641887Hradec Král. 1, č.006293 9690908992550
4.Dosoudil Tomáš1959 TMS Pardubice878795908997545
5.Horčička Petr 1971SK Přelouč938892828892535
6. Blaška Adam200143161Liberec č.0905888587868891525
7.Hojdík Pavel195741214HK Třebeš č.00549192897991 79521
8.Špalek Daniel1990SSKP Hradec Králové858586 867570487
9.Lukáš Ondřej198833255HK Třebeš č.005477 9092777252460
 
Kategorie : SP 30+30 ženy, juniorky
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1. 2.3.4.5.6.Celk.
1.Zapart-Czaslawska E.1980POLAgat Zlotoryja9389828685 86521
2.Zapart-Dechnik Anna1980POLAgat Zlotoryja8995 90678887516
 
Kategorie : SP 30+30 dorost
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1. 2.3.4.5.6.Celk.
1.Ticháčková Klára200541512Škoda Vrchlabí č.009597919796 9188560
2.Jurczyk Tadeusz2005POLAgat Zlotoryja8883 88909793539
3.Šulc Jakub200544575 Hradec Král. 1, č.0062768883808287496
 
Kategorie : VP 30+30 společná
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1. 2.3.4.5.6.Celk.
1.Balcar Tomáš197641887Hradec Král. 1, č.00629696929393 93563
2.Čmugr Tomáš197434207Dvory č. 0037948994 909390550
3.Janák Václav197541886Hradec Král. 1, č.0062 908795938793545
4.Beneš Milan1959 AVZO Křinec939292919085543
5.Balcar Samuel 200242682Hradec Král. 1, č.0062939389848680525
6.Hruška Miloš197244674Dvory č. 0037828781819076497
7.Špalek Daniel1990SSKP Hradec Králové8484776365 78451
8.Šmíd Ivo1957Hradec Král. 1, č.0062887777 636679450
Kategorie : LM, SM 60 družstva
Poř.Název1.člen2.člen3.členCelk.
1."Mladí a neklidní"Bartoníčková Vlasta 587Tichý Radek 594Klimánek Miroslav 5861767
2.SSK Olymp OstravaKatz Klaudie 597Klásek Václav 587Pelikán Petr 5821766
3."Potměšilí" staříciBřezina Jindřich 592Dočekal Stanislav 581Hlaváček Stanislav 5901763
4.SSK HK Třebeš II.Prouza Ondřej 573Řehounková Nela 578Krejčová Anna 5691720
5.SSK Sezemice I.Váleková Denisa 567Svobodová Marie 568Müllerová Michaela 5851720
6.SSK HK Třebeš I.Dlabková Alžběta 583Salavec Michal 548Pospíšil Milan 5861717
7.SSK Sezemice II.Puhlovský Jiří 582Jozíf Filip 566Kohout Miroslav 5631711
8.SSK HK Třebeš III.Marek Jakub 552Včelák Adam 543Frýda Jaroslav 5531648
9.SSK HK Třebeš IV.Vícha Oldřich 541Daňo Jan 553Kašparová Magdalena 5531647

Hlavní rozhodčí: Jaroslav Frýda A-0093