Maternovy stránky

Novinky:



Stránky přesunuty na:

Maternovy stránky

Poslední aktualizace:
20. 11. 2022

Mezinárodní mistrovství Slovenska veteránů 2022

Príbelce   16.9.- 17.9.2022
LM, SM 60, 3x20, VzPu,VzPi 15, SP 30+30, LP 40

Kategorie : LP 40 (narozeni 1963 - 1976)
Poř.JménoNar.    Klub1.2. 3.4.  Celk.
1.Gondek Ján1974 PARDINI SK79878784  337
2.Burian Rostislav1964 MŠSK - Žiar nad Hronom81778384   325
3.Švaňa František1964 ŠKP - Bratislava86787981   324
4.Mišík Milan1972 POBYS - Považská Bystrica76798477   316
5.Jančiar Jaroslav1973 PARDINI SK808181 70  312
6.Paluk Karol1972 ŠSKP - Skalica7878 7775  308
7.Zsiga Eduard1963 STRIEBORNÍK - Zv. Slatina 69576769  262
 
Kategorie : LP 40 (narozeni 1953 - 1962)
Poř.JménoNar.    Klub1.2. 3.4.  Celk.
1.Rozina Vladimír1961 PARDINI SK82838586  336
2.Tomaškin Pavel1960 Príbelce79807379   311
3.Hlaváček Stanislav1954 CZE71917968   309
4.Lacký Antonín1959 ŠKP - Bratislava71768179   307
5.Adamy Ľubomír1955 ŠSKP - Skalica74748078   306
6.Ihring Karol1954 MŠSK - Žiar nad Hronom8076 7179  306
7.Hornáček Miroslav1953 ŠSKP - Skalica76 647257  269
 
Kategorie : LP 40 (narozeni 1952 a starší)
Poř.JménoNar.    Klub1.2. 3.4.  Celk.
1.Danaj František1951 ŠKP - Bratislava81777984   321
2.Grúber Marián1952 MŠSK - Žiar nad Hronom70788280   310
3.Čaniga Bohumil1952 Detí a mládeže - Partizánske708180 79  310
4.Valašík Jozef1950 ŠKP - Bratislava8668 7674  304
5.Hanák Dionýz1947 ŠKP - Bratislava75 516862  256
6.Silný Stanislav 1949 MŠSK - Žiar nad Hronom62493847  196
 
Kategorie : LM 3x20 (narozeni 1963 - 1976)
Poř.JménoNar.    KlubKK LLSSCelk.
1.Materna Jiří1964 CZE909295979884556
2.Vríčan Zdenek1975 ŠKP - Bratislava889295968988548
3.Čačík Marián1976 ŠKP - Bratislava878695968389536
4.Helešic Jaroslav1971 Holíč919298947579529
 
Kategorie : LM 3x20 (narozeni 1953 - 1962)
Poř.JménoNar.    KlubKK LLSSCelk.
1.Rácek Marián1962 ŠSK Bánov889096987886536
2.Marcinka Juraj1954 SA Š. BUMBÁLA - N.M.V.938893958180 530
 
Kategorie : LM 3x20 (narozeni 1952 a starší)
Poř.JménoNar.    KlubKK LLSSCelk.
1.Marek Ján1950 SA Š. BUMBÁLA - N.M.V.948793967880528
2.Liptai František1950 Šaľa828793967782517
 
Kategorie : SM 3x20 ženy
Poř.JménoNar.    KlubKK LLSSCelk.
1.Mele Vesna1951 SLO889196959089549
2.Ligová Viera1974 Vištuk909397958674535
3. Helerová Alena1965 Vištuk847895957067489
4. Sedláčiková Emília1957 Vištuk727893926572472
 
Kategorie : LM 60 (narozeni 1963 - 1976)
Poř.JménoNar.    Klub1.2. 3.4.5.6.Celk.
1.Vríčan Zdenek1975 ŠKP - Bratislava99,7103,7104,6102,7103,6102,3 616,6
2.Čačík Marián1976 ŠKP - Bratislava100,7101,3102,3104,5 101,8102,5613,1
3.Terem Milan1966 ŠKP - Bratislava96,7102,2 100,9101,8103,5102,3607,4
4.Materna Jiří1964 CZE101,3 101,8100,6100102,2101,5607,4
5.Helešic Jaroslav1971 Holíč 100,19999,9102,499,599,1600
6.Neuschl Vladimír 1968 Vištuk97,996,699,4100,497,8100,3592,4
7. Novák Milan1965 Príbelce98,196,994,399,295,398,1581,9
 
Kategorie : LM 60 (narozeni 1953 - 1962)
Poř.JménoNar.    Klub1.2. 3.4.5.6.Celk.
1.Hlaváček Stanislav1954 CZE102102,7101,299,698102,9 606,4
2.Bublák Ivan1959 Turany100,298,6102,7101,396,7 102,3601,8
3.Marcinka Juraj1954 SA Š. BUMBÁLA - NMV10296,9101 100,798,4101600
4.Rácek Marián1962 ŠSK Bánov99,499 96,897,797,9100,6591,4
5.Slančík Milan1960 Žarnovica98,9 98,210097,295,7100,1590,1
6.Medveď Ján1961 MŠK - Brezno 96,497,495,397,3100101,1587,5
7.Fördös Tibor 1957 Kolárovo79,790,988,791,99094,3535,5
 
Kategorie : LM 60 (narozeni 1952 a starší)
Poř.JménoNar.    Klub1.2. 3.4.5.6.Celk.
1.Široký Jozef1945 Vištuk100,9100,899,4101,1100,9100,7 603,8
2.Liptai František1950 Šaľa100,7100,699,898,2100 97596,3
3.Marek Ján1950 SA Š. BUMBÁLA - NMV100,197,3100,899,9 96,997,2592,2
4.Góra Alexander1946 Obid95100,595,6 96,596,496,2580,2
5.Hajdú Zoltán1951 Obid97,494,7 93,296,692,497,3571,6
 
Kategorie : SM 60 ženy
Poř.JménoNar.    Klub1.2. 3.4.5.6.Celk.
1.Ligová Viera1974 Vištuk101,8101,498,8100,6101,2102,5 606,3
2.Helerová Alena1965 Vištuk100,398,8100,798,296,8 101,3596,1
3.Mele Vesna1951 SLO95,799,91019799,6 101,7594,9
4.Sedláčiková Emília1957 Vištuk94,39896,499,5 97,898,4584,4
5.Humená Mária1949 MŠSK - Žiar nad Hronom86,191,3 77,575,678,487,4496,3
Kategorie : SP 30+30 (narozeni 1963 - 1976)
Poř.JménoNar.    Klub1.2. 3.Pev.1.2.3.Otoč.Celk.
1.Švaňa František1964 ŠKP - Bratislava958996280959796 288568
2.Mlynarčík Peter1969 RD-Spi.N.Ves / PARDINI SK1009186 277939293278555
3.Sebesi András1967 HUN9586 83264939495282546
4.Jančiar Jaroslav1973 PARDINI SK 929291275889185264539
5.Paluk Karol 1972 ŠSKP - Skalica949286272888790265537
6. Gondek Ján1974 PARDINI SK958987271879082259530
7.Hanulík Marcel1975 STRIEBORNÍK - Zv. Slatina9985802648276 91249513
8.Žilinčík Vladimír1965 POBYS - Považská Bystrica8673 77236836787237473
9.Tóth Roman1970 ŠSK Bánov 796952200918086257457
10.Zsiga Eduard 1963 STRIEBORNÍK - Zv. Slatina948778259445687187446
 
Kategorie : SP 30+30 (narozeni 1953 - 1962)
Poř.JménoNar.    Klub1.2. 3.Pev.1.2.3.Otoč.Celk.
1.Rozina Vladimír1961 PARDINI SK958783265878398 268533
2.Bernát Emil1960 ŠSKP - Skalica99938527795 8180256533
3.Ihring Karol1954 MŠSK - Žiar nad Hronom9487 84265858686257522
4.Adamy Ľubomír1955 ŠSKP - Skalica 958982266808485249515
5.Tomaškin Pavel 1960 Príbelce928685263838682251514
6. Bernáth Sándor1956 HUN938474251839179253504
7.Hlaváček Stanislav1954 CZE938380256838283248 504
8.Lacký Antonín1959 ŠKP - Bratislava86816723488 8989266500
9.Babin Ľubomír1961 ŠSK Bánov837970 232868883257489
10.Hornáček Miroslav1953 ŠSKP - Skalica 878875250726159192442
 
Kategorie : SP 30+30 (narozeni 1952 a starší)
Poř.JménoNar.    Klub1.2. 3.Pev.1.2.3.Otoč.Celk.
1.Richter Ferdinand1946 ŠKP - Bratislava959587277859089 264541
2.Prikkel Árpád1952 HUN9484842629291 91274536
3.Grúber Marián1952 MŠSK - Žiar nad Hronom958984 268839687266534
4.Danaj František1951 ŠKP - Bratislava 948983266928390265531
5.Valašík Jozef 1950 ŠKP - Bratislava887982249918892271520
6.Hoffman Jozef1952 STRIEBORNÍK - Zv. Slatina958677258818485 250508
7.Hanák Dionýz1947 ŠKP - Bratislava918380254 868675247501
8.Čaniga Bohumil1952 Detí a mládeže - Partizánske 878475246887591254500
9.Martinka Josef 1951 Šaľa837873234838485252486
10. Bernát Rudolf1951 CZE938987269786175214483
11.Silný Stanislav1949 MŠSK - Žiar nad Hronom807668224708186 237461
12.Pavlík Jozef1947 STRIEBORNÍK - Zv. Slatina847068222 606670196418
13.Behrík Daniel1948 POBYS - Považská Bystrica75 5165191655439158349
14.Preis Ladislav 1951 POBYS - Považská Bystrica776260199354447126325
Kategorie : VzPi 15 muži (narozeni 1963 - 1976)
Poř.JménoKlub1.2.3.4.5.6.7. 8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.Celk.
1.Švaňa FrantišekŠKP - Bratislava44494544474749 4546434545     145
2.Mišík MilanPovažská Bystrica494848474745             145
3.Sebesi AndrásHUN49484746454345            144
4.Burian RostislavMŠSK - Žiar nad Hronom4646474647 4645464747464644    141
5.Mlynarčík PeterRD-Spi.N.Ves / PARDINI SK494445464346 4444          141
6.Jančiar JaroslavPARDINI SK384244434547 4239414349444339   141
7.Žilinčík VladimírPovažská Bystrica424143394246 4843424343404641434345140
8.Gondek JánPARDINI SK45454245454545454442 424547464446 139
9.Hanulík Marcel STRIEBORNÍK - Zv. Slatina4546484445444343          139
10. Paluk KarolŠSKP - Skalica46434543454646           138
11.Zsiga EduardSTRIEBORNÍK - Zv. Slatina43434240433939           129
12.Balážová KatarínaMŠSK - Žiar nad Hronom434441404140             128
13.Tóth RomanŠSK Bánov3436404135 3634364135363939    122
 
Kategorie : VzPi 15 muži (narozeni 1953 - 1962)
Poř.JménoKlub1.2.3.4.5.6.7. 8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.Celk.
1.Rozina VladimírPARDINI SK4643424646464447 4550454545    143
2. Ihring KarolMŠSK - Žiar nad Hronom474747474646            141
3.Adamy ĽubomírŠSKP - Skalica4944444541434344 424245454546   140
4. Bernát EmilŠSKP - Skalica43434442454445454644 43434442424846140
5.Hlaváček StanislavCZE 45454642464842424545        140
6.Hornáček MiroslavŠSKP - Skalica 45464647444544           139
7.Tomaškin PavelPríbelce 45454445464845           139
8.Výboh Ján STRIEBORNÍK - Zv. Slatina464643424144464643         138
9. Bernáth SándorHUN45404444444346           135
10. Lacký AntonínŠKP - Bratislava414141434145            129
11.Babin ĽubomírŠSK Bánov37404036353835           118
 
Kategorie : VzPi 15 muži (narozeni 1952 a starší)
Poř.JménoKlub1.2.3.4.5.6.7. 8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.Celk.
1.Danaj FrantišekŠKP - Bratislava47464747474848            143
2.Bernát RudolfCZE42364347464341 47414541474343434341141
3. Richter FerdinandŠKP - Bratislava4648444644             140
4.Čaniga BohumilDetí a mládeže - Partizánske454746434341 3838434342434242   138
5.Grúber MariánMŠSK - Žiar nad Hronom4545464646              138
6.Hanák DionýzŠKP - Bratislava4545403742 404140          132
7.Hoffman JozefSTRIEBORNÍK - Zv. Slatina37423941 3643404437         129
8.Mele VesnaSLO404144424136 43383742        129
9.Martinka JosefŠaľa41413943373741            125
10.Prikkel ÁrpádHUN43323743343437 3738393738     125
11.Silný StanislavMŠSK - Žiar nad Hronom33353834353429 393931374317    121
12.Behrík DanielPOBYS - Považská Bystrica3735413738353732          116
13.Humená MáriaMŠSK - Žiar nad Hronom287283326178 33313536324237   115
14.Preis LadislavPOBYS - Považská Bystrica364039                115
15.Valašík JozefŠKP - Bratislava37343437               108
 
Kategorie : VzPu 15 muži (narozeni 1963 - 1976)
Poř.JménoKlub1.2.3.4.5.6.7. 8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.Celk.
1.Čačík MariánŠKP - Bratislava47,650,549,548,547,249,7 49,651,548,752,550,147,7      154,5
2.Materna JiříCZE48,24950,849,55050,1 51,149,851,750,848,651,4      154,2
3.Terem MilanŠKP - Bratislava46,148,950,250,349,5 46,949,5           150
4.Vríčan ZdenekŠKP - Bratislava5049,348,6 48,747,749,647,548,8          148,9
5.Helešic JaroslavHolíč4744,2 47,446,94948,250,646,445,447,248,744,2      148,3
6.Novák MilanPríbelce43,245 46,444,643,7             136
 
Kategorie : VzPu 15 muži (narozeni 1953 - 1962)
Poř.JménoKlub1.2.3.4.5.6.7. 8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.Celk.
1.Bublák IvanTurany38,246,852,439,852,347,351,9 46,1          156,6
2.Marcinka JurajSA Š. BUMBÁLA5048,248,248,646,2 49,446,1           148
3.Hlaváček StanislavCZE45,545,848,3 45,64848,550,1           146,9
4.Rácek MariánŠSK Bánov47,847,4 49,646,847,845,549,346,1          146,7
5.Medveď JánMŠK - Brezno41,7 44,146,848,444,647,4            142,6
6.Fördös TiborKolárovo 31,836,328,83627,531,53036,93123,7        109,2
 
Kategorie : VzPu 15 muži (narozeni 1952 a starší)
Poř.JménoKlub1.2.3.4.5.6.7. 8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.Celk.
1.Marek JánSA Š. BUMBÁLA5047,250,650,446,649,6             151
2.Liptai FrantišekŠaľa44,943,647,645,744,6 48,444,648,244,2         144,2
3.Hajdú ZoltánObid38,135,736,542,437,8 34,1            118,3
4.Góra AlexanderObid38,938,540,8 32,436,8             118,2
 
Kategorie : VzPu 15 ženy
Poř.JménoKlub1.2.3.4.5.6.7. 8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.Celk.
1.Mele VesnaSLO49,248,148,849,448,44750,649,2 47,249,451,751,2     153,5
2.Ligová VieraVištuk45,649,447,145,348,845,241,345,5 46,744,2       145,3
3.Helerová AlenaVištuk49,243,243,945,145,438,641,5 42,542,843,5       139,7
4.Sedláčiková EmíliaVištuk4442,143,433,443,844,543 4344,8        133,3
Kategorie : SP 30+30 a VzPi 15 (narozeni 1963 - 1976)
Poř.JménoNar.KlubSPVzPiCelk.
1.Švaňa František1964ŠKP - Bratislava568145713
2. Mlynarčík Peter1969RD-Spi.N.Ves / PARDINI SK555141696
3.Sebesi András 1967HUN546144690
4.Jančiar Jaroslav1973PARDINI SK539 141680
5.Paluk Karol1972ŠSKP - Skalica537138675
6.Gondek Ján1974PARDINI SK530139669
7. Hanulík Marcel1975STRIEBORNÍK - Zv. Slatina513139652
8. Žilinčík Vladimír1965POBYS - Považská Bystrica473140613
9.Tóth Roman 1970ŠSK Bánov457122579
10.Zsiga Eduard1963 STRIEBORNÍK - Zv. Slatina446129575
 
Kategorie : SP 30+30 a VzPi 15 (narozeni 1953 - 1962)
Poř.JménoNar.KlubSPVzPiCelk.
1.Rozina Vladimír1961PARDINI SK533143676
2. Bernát Emil1960ŠSKP - Skalica533140673
3.Ihring Karol1954 MŠSK - Žiar nad Hronom522141663
4.Adamy Ľubomír1955ŠSKP - Skalica 515140655
5.Tomaškin Pavel1960Príbelce514139653
6.Hlaváček Stanislav1954CZE504140644
7. Bernáth Sándor1956HUN504135639
8.Lacký Antonín1959 ŠKP - Bratislava500129629
9.Babin Ľubomír1961ŠSK Bánov489 118607
10.Hornáček Miroslav1953ŠSKP - Skalica442139581
 
Kategorie : SP 30+30 a VzPi 15 (narozeni 1952 a starší)
Poř.JménoNar.KlubSPVzPiCelk.
1.Richter Ferdinand1946ŠKP - Bratislava541140681
2. Danaj František1951ŠKP - Bratislava531143674
3.Grúber Marián 1952MŠSK - Žiar nad Hronom534138672
4.Prikkel Árpád1952HUN 536125661
5.Čaniga Bohumil1952Detí a mládeže - Partizánske500 138638
6.Hoffman Jozef1952STRIEBORNÍK - Zv. Slatina508129637
7.Hanák Dionýz1947ŠKP - Bratislava501132633
8. Valašík Jozef1950ŠKP - Bratislava520108628
9.Bernát Rudolf 1951CZE483141624
10.Martinka Josef1951Šaľa486 125611
11.Silný Stanislav1949MŠSK - Žiar nad Hronom461121582
12.Behrík Daniel1948POBYS - Považská Bystrica349116465
13.Preis Ladislav1951POBYS - Považská Bystrica325115440
 
Kategorie : LM 60 a VzPu 15 (narozeni 1963 - 1976)
Poř.JménoNar.KlubLMVzPuCelk.
1.Čačík Marián1976ŠKP - Bratislava613,1154,5767,6
2. Vríčan Zdenek1975ŠKP - Bratislava616,6148,9765,5
3.Materna Jiří 1964CZE607,4154,2761,6
4.Terem Milan1966ŠKP - Bratislava 607,4150757,4
5.Helešic Jaroslav1971Holíč600148,3 748,3
6.Novák Milan1965Príbelce581,9136717,9
 
Kategorie : LM 60 a VzPu 15 (narozeni 1953 - 1962)
Poř.JménoNar.KlubLMVzPuCelk.
1.Bublák Ivan1959Turany601,8156,6758,4
2. Hlaváček Stanislav1954CZE606,4146,9753,3
3.Marcinka Juraj1954 SA Š. BUMBÁLA - NMV600148748
4.Rácek Marián1962ŠSK Bánov591,4 146,7738,1
5.Medveď Ján1961MŠK - Brezno587,5142,6730,1
6.Fördös Tibor1957Kolárovo535,5109,2644,7
 
Kategorie : LM 60 a VzPu 15 (narozeni 1952 a starší)
Poř.JménoNar.KlubLMVzPuCelk.
1.Marek Ján1950SA Š. BUMBÁLA - NMV592,2151743,2
2. Liptai František1950Šaľa596,3144,2740,5
3.Góra Alexander1946 Obid580,2118,2698,4
4.Hajdú Zoltán1951Obid571,6118,3 689,9
 
Kategorie : LM 60 a VzPu 15 ženy
Poř.JménoNar.KlubLMVzPuCelk.
1.Ligová Viera1974Vištuk606,3145,3751,6
2. Mele Vesna1951SLO594,9153,5748,4
3.Helerová Alena1965 Vištuk596,1139,7735,8
4.Sedláčiková Emília1957Vištuk584,4 133,3717,7