Maternovy stránky

Novinky:



Stránky přesunuty na:

Maternovy stránky

Poslední aktualizace:
20. 11. 2022

Mistrovství AVZO TSČ ČR

Horní Cerekev   17. 9. 2022
LM, SM 60, 3x20

Kategorie : LM 60 muži
Poř.JménoNar.Klub1. 2.3.4.5.6.Celk.CT
1.Mikulčík Radek1999Chrastava989798999895585 23
2.Jeřábek Zdeněk1982N.Město n/M9196969496 9957216
3.Vaněk Karel1998H.Cerekev96969594 989357216
4.Mikulčík Hynek1970Chrastava9396 9596969356916
5.Šenkapoul Vladimír1953H.Cerekev 92959796959456912
6.Kaman Petr1973 N.Město n/M95929594979556811
7. Zaplatílek Martin1973N.Město n/M94929498949456614
8.Hrubeš Vilém1951Žirovnice969795949389564 18
9.Přibyl Miloslav1967H.Cerekev9596919494 9456415
10.Doležal Bohumír1952H.Cerekev959594 93939356319
11.Krejčí Jan1979Teplice9191 9394949255514
 
Kategorie : LM 60 junioři
Poř.JménoNar.Klub1. 2.3.4.5.6.Celk.CT
1.Schropfer František2002Přerov949798989498579 24
 
Kategorie : SM 60 dorostenci
Poř.JménoNar.Klub1. 2.3.4.5.6.Celk.CT
1.Mládek Jakub2007Chrastava959896989593575 17
2.Choma Lukáš2005Chrastava989394939596 56918
3.Trnovský Petr2007Chrastava97949693 959356816
4.Mezzina Niccolo2007Chrastava9694 9592969156415
5.Zaplatílek Ondřej2004N.Město n/M 89909396939455510
6.Plocek David2006 H.Cerekev95959486939055310
7.Hanžl Kryštof 2005Teplice89908996959355213
8. Guba Vilém2009Chrastava8995909193925507
9.Hois Jakub2010Chrastava88949590899354912
10.Pechar Vojtěch2007Chrastava839284858790521 9
 
Kategorie : SM 60 ženy
Poř.JménoNar.Klub1. 2.3.4.5.6.Celk.CT
1.Matějková Michaela1997H.Cerekev9599100969998 58727
2.Vlčková Michaela2001H.Cerekev98949897 969958218
3.Krejčová Ivana1975Teplice979192 95989156412
4.Jeníková Markéta1970Chrastava97 979392859355713
 
Kategorie : SM 60 juniorky
Poř.JménoNar.Klub1. 2.3.4.5.6.Celk.CT
1.Soukupová Iveta2002Chrastava969696959091564 11
 
Kategorie : SM 60 dorostenky
Poř.JménoNar.Klub1. 2.3.4.5.6.Celk.CT
1.Jeřábková Barbora2008N.Město n/M939595979798 57518
2.Vaňková Lucie2009H.Cerekev89929194 93955543
3.Zachová Barbora2006Teplice899391 9491945528
 
Kategorie : LM 3x20 muži
Poř.JménoNar.KlubKK LLSSCelk.CT
1.Mikulčík Radek1999Chrastava97 9710095949557817
2.Mikulčík Hynek1970 Chrastava9088959581835329
3.Krejčí Jan 1979Teplice8681909462644774
 
Kategorie : LM 3x20 junioři
Poř.JménoNar.KlubKK LLSSCelk.CT
1.Schropfer František2002Přerov949399999494573 16
 
Kategorie : SM 3x20 dorostenci
Poř.JménoNar.KlubKK LLSSCelk.CT
1.Mládek Jakub2007Chrastava959497979288563 16
2.Trnovský Petr2007Chrastava919398978890 55710
3.Zaplatílek Ondřej2004N.Město n/M86959999 858755111
4.Mezzina Niccolo2007Chrastava9091 959587815396
5.Choma Lukáš2005Chrastava85 88939370775067
 
Kategorie : SM 3x20 ženy
Poř.JménoNar.KlubKK LLSSCelk.CT
1.Vlčková Michaela2001H.Cerekev989998999091575 26
2.Krejčová Ivana1975Teplice879090938281 5233
 
Kategorie : SM 3x20 juniorky
Poř.JménoNar.KlubKK LLSSCelk.CT
1.Soukupová Iveta2002Chrastava929095989486550 14
 
Kategorie : SM 3x20 dorostenky
Poř.JménoNar.KlubKK LLSSCelk.CT
1.Jeřábková Barbora2008N.Město n/M929097968789 55110

Hlavní rozhodčí: Matějka Milan C-1609