Maternovy stránky

Novinky:



Stránky přesunuty na:

Maternovy stránky

Poslední aktualizace:
20. 11. 2022

Veřejná soutěž jednotlivců - 4.kolo

Košetice   4. 9. 2022
Samonabíjecí puška 3x10

Kategorie : Samonabíjecí puška 3x10
Poř.JménoNar.KlubvleževstojevklečeCelk.
1.Taubr Pavel1953SPS Písek999192282
2. Miklas Václav1977SPS Písek999093282
3.Krček Josef 1961SSK Čekanice978592274
4.Švihálek Jiří AR1949 Fruko J. Hradec997884261
5.Göge Luboš1970AVZO Havlíčkův Brod 927981252
6.Fuksa Viktor1958AVZO Horní Cerekev9485 72251
7.Vejslík Vladimír1954Fruko J. Hradec947672242
8.Drahozal Petr1979AVZO Havlíčkův Brod857581241
9.Göge Marek1994AVZO Havlíčkův Brod897962230
10. Švihálek Jiří1949Fruko J. Hradec926174227
11.Žáková Barbora 2000AVZO Havlíčkův Brod856668219
12.Kotoun Petr1979 SSK Batelov894578212
13.Ďásek Martin1970Bezděčín71 6970210
14.Hradský Josef1972SSK Strakonice946054 208
15.Hájek Jaroslav1970SSK Batelov805765202
16.Rašek Luděk1973Pacov865065201
17. Šíl Stanislav1982AVZO Havlíčkův Brod716330164
18. Janák Miroslav1965SSK Batelov865619161
19.Svoboda Roman 1976Ledeč nad Sázavou434573161
20.Chládek Lukáš1983 Ledeč nad Sázavou713847156
21.Volf Jiří1949AVZO Košetice 835319155
22.Novák Martin1952AVZO Košetice4722 36105
23.Ženíšek Jaroslav1954Velká Ves681814100
 
Kategorie : Opakovací puška 3x10
Poř.JménoNar.KlubvleževstojevklečeCelk.
1.Staněk David1985Ledeč nad Sázavou907358221

Hlavní rozhodčí: Daniel František A 0055


Veřejná soutěž jednotlivců 2022

Košetice   5.kol
Samonabíjecí, opakovací puška 3x10

1.kolo 17.4.20222.kolo 22.5.20223.kolo 12.6.20224.kolo 4.9.20225.kolo 16.10.2022
Kategorie : Vojenská puška samonabíjecí 3x10
Poř.JménoNar.Klub 1.k.2.k.3.k.4.k.5.k.Celk.
1.Miklas Václav1977SPS Písek277278289282 849
2.Taubr Pavel1953SPS Písek265273263282 820
3. Krček Josef1961SSK Čekanice271250260274 805
4. Göge Luboš1970AVZO Havlíčkův Brod243245247252 744
5. Göge Marek1994AVZO Havlíčkův Brod239203248230 717
6. Ďásek Martin1970Bezděčín208223225210 658
7. Hradský Josef1972SSK Strakonice 203237208 648
8. Kotoun Petr1979SSK Batelov198226 212 636
9. Janák Miroslav1965SSK Batelov216196194161 606
10. Rašek Luděk1973Pacov186193211201 605
11. Žáková Barbora2000AVZO Havlíčkův Brod162 186219 567
12.Hájek Jaroslav1970SSK Batelov155196210  561
13.Ďásek Daniel1998Bezděčín158190197  545
14.Ďásková Daniela1972SDAP Tábor184196160  540
15.Volf Jiří1949AVZO Košetice187148 155 490
16.Drahozal Petr1979AVZO Havlíčkův Brod  205241 446
17.Svoboda Roman1976Ledeč nad Sázavou73105135161 401
18.Ženíšek Jaroslav1954Velká Ves11670115100 331
19.Novák Martin1952AVZO Košetice89112 105 306
20.Chládek Lukáš1983Ledeč nad Sázavou121  156 277
21.Švihálek Jiří AR1949Fruko J. Hradec   261  261
22.Dvořák Michal1993AVZO Košetice 257    257
23.Petržílka Miloslav1953UVS J. Hradec 255    255
24.Fuksa Viktor1958AVZO Horní Cerekev    251 251
25.Vejslík Vladimír1954Fruko J. Hradec    242 242
26.Duffek Zdeněk1991AVZO Košetice  230   230
27.Švihálek Jiří1949 Fruko J. Hradec   227 227
28.Rašek Matěj 1998Pacov 198   198
29.Šíl Stanislav 1982AVZO Havlíčkův Brod   164 164
30. Jindra Stanislav1979AVZO Košetice 107   107
 
Kategorie : Vojenská puška opakovací 3x10
Poř.JménoNar.Klub 1.k.2.k.3.k.4.k.5.k.Celk.
1.Staněk David1985Ledeč nad Sázavou171192 221 584