Maternovy stránky

Novinky:

Poslední rána B A Z A R

Kalendář:

Klubové závody

Propozice:

Sezemický podzim Pohár SSK V.Meziříčí Husitský štít Poslední rána Veřejná soutěž Závody v Miroslavi

Výsledky:

Poslední rána Grand Prix H.Králové Oblastní pistolová liga 5.k. Pohár SSK Mostiště Vojenská puška 3.k. Mistrovství AVZO ČR Mistrovství SR veteránů Pohár SSK Bystřice n.P. Veřejná soutěž 4.k. Podzimní VC Novoles Memoriál F.Vobra Memoriál I.Dlouhého VC Pelhřimova - Pi Krajský přebor - Pu + Pi VC Pelhřimova - Pu VC Chotěboře Memoriál J.Švába Vysočina Cup - finále Cena SSK Chotěboř Světový pohár VC BRANO-filter CZ OSL Pelhřimovska 5.k. Letní cena SSK Miroslav Oblastní pistolová liga 4.k. VC Auto Dopita Pohár AVZO H.Cerekev Pohár města Chotěboře Štít města Sezemic VC Batelova VC Studnic OSL Pelhřimovska 3.k. VC Chotěboře Studnická velkorážka VC SSK Prosiměřice McKay CUP OSL Pelhřimovska 2.k. Austria-Open Veřejná soutěž 3.k. Jarní cena Červnové střílení Jarní cena Zábřehu VC Bystřice n.P. Chotěbořská finálovka Memoriál V.Dopity Oblastní pistolová liga 3.k. Cena SSK Žďár n.S. Veřejná soutěž 2.k. VC Slatina Brno Cena pivovaru Chotěboř Mistrovství JM kraje Vojenská puška 2.k. Májová cena Cena SSK Studnice Chocholoušská 60 VC Elteru OSL Pelhřimovska 1.k. Jarní cena Košetická šedesátka Přebor JČ kraje Štít města Třeště Pohár Ham. přehrady Oblastní pistolová liga 2.k. Sezemická třicítka VC OÚ Prosiměřice Cena osvob. Miroslavi VC Chotěboře VC Tatra mléko Memoriál J.Březiny VC Batelova Veřejná soutěž 1.k. Jarní cena SSK Pomezí Hornobranská 60 Dubnová otočka Vojenská puška 1.k. Oblastní pistolová liga 1.k.

Různé:

Archiv výsledků Disciplíny a terče Ke stažení Odkazy

Poslední aktualizace:
24. 9. 2022

OSL AVZO Pelhřimovska - 5.kolo

Horní Cerekev   14. 8. 2022
LM, SM 60, 3x20

Kategorie : LM, SM 60
Poř.JménoNar.Klub1. 2.3.4.5.6.Celk.
1.Matějková Michaela1997AVZO H. Cerekev9799100989797 588
2.Michal Vladimír1958SSK Mostiště9897979898 97585
3.Čugová Kateřina1999AVZO H. Cerekev96979396 9897577
4.Materna Jiří1964SSK Žďár n/Sáz.959896 929697574
5.Frolík Josef1977SSK Stromovka Č.Bu9798 92959495571
6.Frolík Jakub2004SSK Stromovka Č.Bu91 9593969798570
7.Přibyl Miloslav1967AVZO H. Cerekev 949395959895570
8.Šenkapoul Vladimír1953 SSK Třešť939597939495567
9.Trávníček Jiří 1956SSK Batelov929096969596565
10. Doležal Bohumír1952SSK Batelov969493949692565
11.Frolík Tomáš2007SSK Stromovka Č.Bu889595969395562
12.Vaněk Karel1998AVZO H. Cerekev939494919395 560
13.Hrubeš Vilém1951AVZO Žirovnice9191929296 93555
14.Kučera Tomáš1973AVZO Košetice96919091 9195554
15.Vaňková Lucie2009AVZO H. Cerekev929593 939188552
16.Urbánek Martin1977AVZO Košetice9694 89899192551
17.Frolík Josef2006SSK Stromovka Č.Bu93 9491919389551
18.Urbánek Štěpán1978AVZO Košetice 929293889490549
19.Ištok Marian1977 AVZO Žirovnice919092949288547
20.Plocek David 2006AVZO H. Cerekev869393919092545
21. Ištok Filip2007Jednorožec Žirovnice644949335537287
 
Kategorie : LM, SM 3x20
Poř.JménoNar.KlubL LSSKKCelk.
1.Materna Jiří1964SSK Žďár n/Sáz.959892949292 563
2.Frolík Josef2006SSK Stromovka Č.Bu9394838585 89529
3.Frolík Jakub2004SSK Stromovka Č.Bu91957578 9085514
4.Hrubeš Vilém1951AVZO Žirovnice919165 577483461

Hlavní rozhodčí: Matějka Milan C-1609


OSL AVZO Pelhřimovska 2022

Horní Cerekev   5.kol
LM, SM 60, 3x20

1.kolo - 8.5.20222.kolo - 19.6.20223.kolo - 10.7.2022 4.kolo - 31.7.20225.kolo - 14.8.2022
Kategorie : LM 60 muži
Poř.JménoNar.SSK1.k.2.k.3.k. 4.k.5.k.Celk.
1.Michal Vladimír1958SSK Mostiště 5815865805851752
2.Materna Jiří1964SSK Žďár nad Sáz.  5835775741734
3.Trávníček Jiří1956SSK Batelov5635715795775651727
4.Zíka Petr2002SSK Černovice 579573573 1725
5.Šenkapoul Vladimír1953SSK Třešť571 5775655671715
6.Přibyl Miloslav1967AVZO H. Cerekev 5665685715701709
7.Frolík Josef1977SSK Stromovka Č.Bu  5685695711708
8.Doležal Bohumír1952SSK Batelov5645615645655651694
9.Hrubeš Vilém1951SSK Pelhřimov567 5665505551688
10.Urbánek Štěpán1978AVZO Košetice5625595525615491682
11.Vaněk Karel1998SSK Černovice 563 5565601679
12.Ištok Marian1977AVZO Žirovnice5345325465155471627
13.Urbánek Martin1977AVZO Košetice569   5511120
14.Nymburský Petr1967SSK Černovice 547550  1097
15.Kučera Tomáš1973AVZO Košetice539   5541093
16.Voldán Petr1997SSK Stromovka Č.Bu   569  569
17.Nedvěd Martin1974SSK Stromovka Č.Bu   535  535
18.Snítilý Jan1952AVZO Košetice 519    519
 
Kategorie : SM 60 ženy
Poř.JménoNar.SSK1.k.2.k.3.k. 4.k.5.k.Celk.
1.Matějková Michaela1997SSK H. Cerekev5875795825705881757
2.Vlčková Michaela2001SSK H. Cerekev 568586578 1732
3.Čugová Kateřina1999SSK Třešť557  5705771704
4.Šebestová Ivana1992SSK H. Cerekev555 576566 1697
5.Michálková Kateřina2000SSKDukla Plzeň  590  590
6.Váňová Diana2002SSK H. Cerekev557     557
7.Kadlecová Iveta1988SSK Třešť495     495
 
Kategorie : SM 60 dorost
Poř.JménoNar.SSK1.k.2.k.3.k. 4.k.5.k.Celk.
1.Kafková Adéla2008SSK Černovice585580570582 1747
2.Prokeš Karel2007SSK Černovice580574581  1735
3.Frolík Jakub2004SSK Stromovka Č.Bu5845695795695701733
4.Plocek David2006SSK H. Cerekev5585485645655451687
5.Frolík Josef2006SSK Stromovka Č.Bu560  5725511683
6.Frolík Tomáš2007SSK Stromovka Č.Bu5415545595545621675
7.Vaňková Lucie2009SSK H. Cerekev5665485405405521666
8.Nymburská Pavlína2005SSK Černovice 581579  1160
9.Slámová Veronika2005SSK V. Meziříčí 576565  1141
10.Nedvěd Jáchym2005SSK Stromovka Č.Bu553  579  1132
11.Badalík Jan2006SSK V. Meziříčí  557554  1111
12.Němec Lukáš2005SSK Stromovka Č.Bu548  556  1104
13.Brabec Petr2005SSK V. Meziříčí 553 549  1102
14.Ištok Filip2007AVZO Žirovnice 300 327 287914
15.Štěpničková Ema2008SSK Vlašim 579    579
16.Lemberk Matěj2004SSK Černovice 575    575
17.Strnadová Sára2007SSK Stromovka Č.Bu 570    570
18.Pokorná Eliška2006SSK Slatina   563  563
19.Váňa Tomáš2007SSK H. Cerekev   559  559
20.Štěpničková Nela2011SSK Vlašim  558   558
21.Bícová Kateřina2007 SSK Stromovka Č.Bu 555   555
 
Kategorie : LM, SM 3x20 společná
Poř.JménoNar.SSK1.k.2.k.3.k. 4.k.5.k.Celk.
1.Vlčková Michaela2001SSK H. Cerekev 560573575 1708
2.Materna Jiří1964SSK Žďár nad Sáz.  5545475631664
3.Zíka Petr2002SSK Černovice 553546544 1643
4.Prokeš Karel2007SSK Černovice535543543  1621
5.Frolík Josef2006SSK Stromovka Č.Bu522  5435291594
6.Frolík Jakub2004SSK Stromovka Č.Bu5205235255195141568
7.Hrubeš Vilém1951SSK Pelhřimov461 4494304611371
8.Nymburská Pavlína2005SSK Černovice 552563  1115
9.Nedvěd Jáchym2005SSK Stromovka Č.Bu533  553 1086
10.Němec Lukáš2005SSK Stromovka Č.Bu497  515  1012
11.Michálková Kateřina2000SSK Dukla Plzeň  578   578
12.Lemberk Matěj2004SSK Černovice 538    538
13.Bícová Kateřina2007SSK Stromovka Č.Bu 538    538
14.Strnadová Sára2007SSK Stromovka Č.Bu  535   535
15.Voldán Petr1997SSK Stromovka Č.Bu    506 506