Maternovy stránky

Novinky:

Poslední rána B A Z A R

Kalendář:

Klubové závody

Propozice:

Sezemický podzim Pohár SSK V.Meziříčí Husitský štít Poslední rána Veřejná soutěž Závody v Miroslavi

Výsledky:

Poslední rána Grand Prix H.Králové Oblastní pistolová liga 5.k. Pohár SSK Mostiště Vojenská puška 3.k. Mistrovství AVZO ČR Mistrovství SR veteránů Pohár SSK Bystřice n.P. Veřejná soutěž 4.k. Podzimní VC Novoles Memoriál F.Vobra Memoriál I.Dlouhého VC Pelhřimova - Pi Krajský přebor - Pu + Pi VC Pelhřimova - Pu VC Chotěboře Memoriál J.Švába Vysočina Cup - finále Cena SSK Chotěboř Světový pohár VC BRANO-filter CZ OSL Pelhřimovska 5.k. Letní cena SSK Miroslav Oblastní pistolová liga 4.k. VC Auto Dopita Pohár AVZO H.Cerekev Pohár města Chotěboře Štít města Sezemic VC Batelova VC Studnic OSL Pelhřimovska 3.k. VC Chotěboře Studnická velkorážka VC SSK Prosiměřice McKay CUP OSL Pelhřimovska 2.k. Austria-Open Veřejná soutěž 3.k. Jarní cena Červnové střílení Jarní cena Zábřehu VC Bystřice n.P. Chotěbořská finálovka Memoriál V.Dopity Oblastní pistolová liga 3.k. Cena SSK Žďár n.S. Veřejná soutěž 2.k. VC Slatina Brno Cena pivovaru Chotěboř Mistrovství JM kraje Vojenská puška 2.k. Májová cena Cena SSK Studnice Chocholoušská 60 VC Elteru OSL Pelhřimovska 1.k. Jarní cena Košetická šedesátka Přebor JČ kraje Štít města Třeště Pohár Ham. přehrady Oblastní pistolová liga 2.k. Sezemická třicítka VC OÚ Prosiměřice Cena osvob. Miroslavi VC Chotěboře VC Tatra mléko Memoriál J.Březiny VC Batelova Veřejná soutěž 1.k. Jarní cena SSK Pomezí Hornobranská 60 Dubnová otočka Vojenská puška 1.k. Oblastní pistolová liga 1.k.

Různé:

Archiv výsledků Disciplíny a terče Ke stažení Odkazy

Poslední aktualizace:
24. 9. 2022

Letní cena SSK Miroslav

Miroslav   7.8.2022
LM, SM 60, 3x20

Kategorie : LM, SM 60 společná
Poř.JménoNar.Průk.SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1.Barbora Jeřábková0843156Slatina Brno 01629196929397 95564
2.Jiří Materna6400298Žďár n.S. 0161879792 959596562
3.Martin Zaplatílek7344000Slatina Brno 0162 899392969593558
4.Zdeněk Jeřábek8243166 Slatina Brno 0162949592929392558
5.Martin Bartoš 9703917Miroslav 0581929189939588548
6. Ema Vašůlková  Miroslav 0581919194938391543
7.Jiří Vodák4307510Prosiměřice 0125807684736972 454
 
Kategorie : SM 60 dorost s oporou
Poř.JménoNar.Průk.SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1.Pavel Svoboda  Miroslav 05818798919494 90554
2.Lukáš Svoboda  Miroslav 0581738671 838076469
 
Kategorie : LM, SM 3x20
Poř.JménoNar.Průk.SSK LKSCelk.
1.Barbora Jeřábková0843156Slatina Brno 0162193178 179550
2.Jiří Materna6400298Žďár n.S. 0161193 184172549

Hlavní rozhodčí: Pláněk Pavel