Maternovy stránky

Novinky:

Poslední rána B A Z A R

Kalendář:

Klubové závody

Propozice:

Sezemický podzim Pohár SSK V.Meziříčí Husitský štít Poslední rána Veřejná soutěž Závody v Miroslavi

Výsledky:

Poslední rána Grand Prix H.Králové Oblastní pistolová liga 5.k. Pohár SSK Mostiště Vojenská puška 3.k. Mistrovství AVZO ČR Mistrovství SR veteránů Pohár SSK Bystřice n.P. Veřejná soutěž 4.k. Podzimní VC Novoles Memoriál F.Vobra Memoriál I.Dlouhého VC Pelhřimova - Pi Krajský přebor - Pu + Pi VC Pelhřimova - Pu VC Chotěboře Memoriál J.Švába Vysočina Cup - finále Cena SSK Chotěboř Světový pohár VC BRANO-filter CZ OSL Pelhřimovska 5.k. Letní cena SSK Miroslav Oblastní pistolová liga 4.k. VC Auto Dopita Pohár AVZO H.Cerekev Pohár města Chotěboře Štít města Sezemic VC Batelova VC Studnic OSL Pelhřimovska 3.k. VC Chotěboře Studnická velkorážka VC SSK Prosiměřice McKay CUP OSL Pelhřimovska 2.k. Austria-Open Veřejná soutěž 3.k. Jarní cena Červnové střílení Jarní cena Zábřehu VC Bystřice n.P. Chotěbořská finálovka Memoriál V.Dopity Oblastní pistolová liga 3.k. Cena SSK Žďár n.S. Veřejná soutěž 2.k. VC Slatina Brno Cena pivovaru Chotěboř Mistrovství JM kraje Vojenská puška 2.k. Májová cena Cena SSK Studnice Chocholoušská 60 VC Elteru OSL Pelhřimovska 1.k. Jarní cena Košetická šedesátka Přebor JČ kraje Štít města Třeště Pohár Ham. přehrady Oblastní pistolová liga 2.k. Sezemická třicítka VC OÚ Prosiměřice Cena osvob. Miroslavi VC Chotěboře VC Tatra mléko Memoriál J.Březiny VC Batelova Veřejná soutěž 1.k. Jarní cena SSK Pomezí Hornobranská 60 Dubnová otočka Vojenská puška 1.k. Oblastní pistolová liga 1.k.

Různé:

Archiv výsledků Disciplíny a terče Ke stažení Odkazy

Poslední aktualizace:
24. 9. 2022

VC Auto Dopita

Studnice   31. 7. 2022
SP 30+30

Kategorie : SP 30+30 společná
Poř.JménoPrůk.SSK1.2.3. Pev.1.2.3.Otoč.Celk.
1.Smaženka František32737Nové Město na M.9293952808595 95275555
2.Cibuliak Pavel13773Třebíč-Poušov878996 272959294281553
3.Dosoudil Tomáš39452Pardubice 919495280898796272552
4.Horčička Petr  SK Přelouč909492276918894273549
5.Pešava DavidST007Studnice898894271958892275 546
6.Klokočník Jiří01034Pardubice87919527389 8790266539
7.Kořínek Václav24870Pardubice8693 91270928289263533
8.Voldán PetrST002 Studnice878692265897895262527
9. Janák Václav41886Hradec Králové868694266818394258524
10.Mejtský MiloslavST001Studnice8384922598689 89264523
11.Uttendorfský MarcelST009Studnice848592 261878885260521
12.Žalský AntonínST014Studnice 778488249918690267516
13.Diewok Petr 34931Pardubice788991258778385245503
14.Pavlík Jiří40706Žďár nad Sáz.828695263657392230 493
15.Hurt Jiří39008Luková7879912487780 86243491
16.Zach Jiří26165Nové Město na M.778082 239748294250489
17.Doležal Milan23088Chrast 838386252836585233485
18.Hevier Jan  AVZO H.Brod939290275776061198473
19.Major Jan AVZO H.Brod638281226778086243 469
20.Horáček Vlastimil10781Třebíč-Poušov818586252 596778204456
21.Šlancar Ladislav25150Žďár nad Sáz.85 9094269587750185454
22.Dušek Květoslav07740 Luková827581238678463214452
23. Cimburek JosefST017Studnice656987221727281225446
24.Nedělka František17904Žďár nad Sáz.7176882355466 75195430
25.Cibuliaková Daniela Třebíč-Poušov7164 742090000209
26.Škroch JaroslavST004 Studnice6672682060000206

Hlavní rozhodčí: Voldán Petr C-1602


Vysočina Cup 2022

Studnice, Chotěboř   9.kol
SP 30+30

 1.kolo - 24.4.2022 - VC Tatra-mléko2.kolo - 1.5.2022 - Pohár Ham.přehrady 
 3.kolo - 8.5.2022 - VC Elteru4.kolo - 21.5.2022 - Cena Pivovaru Chotěboř 
 5.kolo - 29.5.2022 - Memoriál Vaška Dopity6.kolo - 9.7.2022 - VC Chotěboře 
 7.kolo - 23.7.2022 - Pohár města Chotěboře8.kolo - 31.7.2022 - VC Auto Dopita 
 9.kolo - 28.8.2022 - Vysočina Cup finále  
Kategorie : SP 30+30 společná
Poř.JménoSSK1.k.2.k.3.k. 4.k.5.k.6.k.7.k.8.k.9.k.Celk.
1.Smaženka FrantišekN.Město539550551554546559566555  2785
2.Horčička PetrPřelouč  526548537 552544549 2730
3.Klokočník JiříPardubice543546 546526550544535539 2729
4.Voldán PetrStudnice 528533554 541545535527 2708
5. Pešava DavidStudnice529527529 520540531546  2675
6.Matys JiříPelhřimov518503516540524550    2648
7.Diewok PetrPardubice499  492 516499525503 2542
8.Žalský AntonínStudnice509504 501 510  516 2540
9.Horáček Vlastimil Třebíč494486503523496511502456 2535
10. Major JanAVZO H.B.459486466498495450488469 2436
11.Šlancar LadislavŽďár n.S.461455481476437514502454  2434
12.Hurt JiříLuková488490469 493   491 2431
13.Doležal MilanChrast  469 457480499497485 2430
14.Hevier JanAVZO H.B.456   463459488514473 2397
15. Nedělka FrantišekŽďár n.S.449458445471486475458430  2348
16.Cimburek JosefStudnice 448453 465459  446 2271
17.Dušek KvětoslavLuková447438442  437  452 2216
18.Mejtský MiloslavStudnice  544524 524  523 2115
19. Žák MiloslavAVZO H.B.   532513549518   2112
20.Uttendorfský MarcelStudnice499507515     521 2042
21.Pavlík JiříŽďár n.S.    500 528514493 2035
22.Valenta Milan Třebíč 492473444  493  1902
23.Dosoudil TomášPardubice     538566 552 1656
24.Janák VáclavH.Králové     529 534524 1587
25.Kořínek VáclavPardubice      506529533 1568
26. Šidlák MiroslavChotěboř   519495534    1548
27.Machka VladislavChotěboř   522  502504  1528
28.Zach JiříN.Město   510 506  489 1505
29. Beneš MilanKřinec     560544   1104
30.Král EvženPolička   534   539  1073
31.Hruška MilošAVZO Křinec      528535  1063
32. Křesťan JiříChotěboř     470512   982
33.Laštůvka JosefStudnice365   398     763
34.Lapčák NorbertStudnice316360        676
35.Čmugr Tomáš Dvory      568  568
36.Frolík JosefČ.Budějovice       566  566
37.Škroch JaroslavStudnice360       206 566
38.Balcar TomášH.Králové      565   565
39.Houzer TomášVlašim     558    558
40.Chmel PetrPraha       557   557
41.Cibuliak PavelTřebíč        553 553
42. Vondrouš LuděkN.Lesy      538   538
43.Červenka PavelBenešov      526   526
44.Hlaváček StanislavSlatina Brno 524        524
45.Málek PavelAVZO H.B.      496   496
46.Cibuliaková DanielaTřebíč        209 209