Maternovy stránky

Novinky:

Pohár SSK V.Meziříčí Cena SSK Chotěboř Pohár SSK Mostiště OSL Pelhřimovska 5.k. VC Pelhřimova B A Z A R

Kalendář:

Klubové závody

Propozice:

Sezemický podzim Pohár SSK V.Meziříčí Pohár SSK Mostiště Mistrovství AVZO ČR VC Pelhřimova Cena SSK Chotěboř Oblastní střelecká liga Veřejná soutěž Vojenská puška Závody ve Studnicích Závody v Miroslavi

Výsledky:

OSL Pelhřimovska 5.k. Letní cena SSK Miroslav Oblastní pistolová liga 4.k. VC Auto Dopita Pohár AVZO H.Cerekev Pohár města Chotěboře Štít města Sezemic VC Batelova VC Studnic OSL Pelhřimovska 3.k. VC Chotěboře Studnická velkorážka VC SSK Prosiměřice McKay CUP OSL Pelhřimovska 2.k. Austria-Open Veřejná soutěž 3.k. Jarní cena Červnové střílení Jarní cena Zábřehu VC Bystřice n.P. Chotěbořská finálovka Memoriál V.Dopity Oblastní pistolová liga 3.k. Cena SSK Žďár n.S. Veřejná soutěž 2.k. VC Slatina Brno Cena pivovaru Chotěboř Mistrovství JM kraje Vojenská puška 2.k. Májová cena Cena SSK Studnice Chocholoušská 60 VC Elteru OSL Pelhřimovska 1.k. Jarní cena Košetická šedesátka Přebor JČ kraje Štít města Třeště Pohár Ham. přehrady Oblastní pistolová liga 2.k. Sezemická třicítka VC OÚ Prosiměřice Cena osvob. Miroslavi VC Chotěboře VC Tatra mléko Memoriál J.Březiny VC Batelova Veřejná soutěž 1.k. Jarní cena SSK Pomezí Hornobranská 60 Dubnová otočka Vojenská puška 1.k. Oblastní pistolová liga 1.k.

Různé:

Archiv výsledků Disciplíny a terče Ke stažení Odkazy

Poslední aktualizace:
16. 8. 2022

OSL AVZO Pelhřimovska - 2.kolo

Horní Cerekev   19. 6. 2022
LM, SM 60, 3x20

Kategorie : LM, SM 60
Poř.JménoNar.Klub1. 2.3.4.5.6.Celk.
1. Nymburská Pavlína 2005 SSK Černovice 98 97 96 96 97 97 581
2. Michal Vladimír 1958 SSK Mostiště 97 96 96 99 96 97 581
3. Kafková Adéla 2008 SSK Černovice 98 97 94 98 95 98 580
4. Štěpničková Ema 2008 SSK Vlašim 98 96 98 92 96 99 579
5. Zíka Petr 2002 SSK Černovice 95 96 97 97 96 98 579
6. Matějková Michaela 1997 AVZO H. Cerekev 95 98 100 95 94 97 579
7. Slámová Verovika 2005 SSK Velké Meziříčí 99 96 93 99 96 93 576
8. Lemberk Matěj 2004 SSK Černovice 96 95 94 97 97 96 575
9. Prokeš Karel 2007 SSK Černovice 94 97 97 95 98 93 574
10. Trávníček Jiří 1956 SSK Batelov 97 96 92 97 94 95 571
11. Strnadová Sára 2007SSK Stromovka Č.Bud. 93 94 96 96 97 94 570
12 Frilík Jakub 2004SSK Stromovka Č.Bud. 93 98 93 95 96 94 569
13. Vlčková Michaela 2001 AVZO H. Cerekev 94 94 93 96 96 95 568
14. Přibyl Miloslav 1967 AVZO H. Cerekev 93 93 94 96 94 96 566
15. Vaněk Karel 1998 AVZO H. Cerekev 97 94 96 92 89 95 563
16. Doležal Bohumír 1952 SSK Batelov 94 94 95 95 95 88 561
17. Urbánek Štěpán 1978 AVZO Košetice 93 94 94 91 95 92 559
18. Štěpničková Nele 2011 SSK Vlašim 95 92 92 93 93 93 558
19. Bícová Kateřina 2007SSK Stromovka Č.Bud. 94 91 91 93 95 91 555
20. Folík Tomáš 2007SSK Stromovka Č.Bud. 96 93 92 93 91 89 554
21. Brabec Petr 2005 SSK Velké Meziříčí 90 91 92 94 94 92 553
22. Vaňková Lucie 2009 AVZO Horní Cerekev 95 90 88 87 93 95 548
23. Plocek David 2006 AVZO H. Cerekev 90 88 95 89 93 93 548
24. Nymburský Petr 1967 SSK Černovice 89 92 90 91 90 95 547
25. Ištok Marian 1977 AVZO Žirovnice 87 88 91 87 93 86 532
26. Snítilý Jan 1952 AVZO Košetice 94 86 79 82 87 91 519
27. Ištok Filip 2007 Jednrožec 57 34 49 58 51 51 300
 
Kategorie : LM, SM 3x20
Poř.JménoNar.KlubL LSSKKCelk.
1.Vlčková Michaela2001AVZO H. Cerekev949493899694560
2.Zíka Petr2002SSK Černovice959691889093553
3.Nymburská Pavlína2005SSK Černovice989788918890552
4.Prokeš Karel2007SSK Černovice949782879192543
5.Bícová Kateřina2007SSK Stromovka Č.Bud.949185919186538
6.Lemberk Matěj2004SSK Černovice969584879185538
7.Strnadová Sára2007SSK Vlašim939486868690535
8.Frolík Jakub2004SSK Stromovka Č.Bud.939881847790523

Hlavní rozhodčí: Matějka Milan C-1609