Maternovy stránky

Novinky:

Pohár SSK V.Meziříčí Cena SSK Chotěboř Pohár SSK Mostiště OSL Pelhřimovska 5.k. VC Pelhřimova B A Z A R

Kalendář:

Klubové závody

Propozice:

Sezemický podzim Pohár SSK V.Meziříčí Pohár SSK Mostiště Mistrovství AVZO ČR VC Pelhřimova Cena SSK Chotěboř Oblastní střelecká liga Veřejná soutěž Vojenská puška Závody ve Studnicích Závody v Miroslavi

Výsledky:

OSL Pelhřimovska 5.k. Letní cena SSK Miroslav Oblastní pistolová liga 4.k. VC Auto Dopita Pohár AVZO H.Cerekev Pohár města Chotěboře Štít města Sezemic VC Batelova VC Studnic OSL Pelhřimovska 3.k. VC Chotěboře Studnická velkorážka VC SSK Prosiměřice McKay CUP OSL Pelhřimovska 2.k. Austria-Open Veřejná soutěž 3.k. Jarní cena Červnové střílení Jarní cena Zábřehu VC Bystřice n.P. Chotěbořská finálovka Memoriál V.Dopity Oblastní pistolová liga 3.k. Cena SSK Žďár n.S. Veřejná soutěž 2.k. VC Slatina Brno Cena pivovaru Chotěboř Mistrovství JM kraje Vojenská puška 2.k. Májová cena Cena SSK Studnice Chocholoušská 60 VC Elteru OSL Pelhřimovska 1.k. Jarní cena Košetická šedesátka Přebor JČ kraje Štít města Třeště Pohár Ham. přehrady Oblastní pistolová liga 2.k. Sezemická třicítka VC OÚ Prosiměřice Cena osvob. Miroslavi VC Chotěboře VC Tatra mléko Memoriál J.Březiny VC Batelova Veřejná soutěž 1.k. Jarní cena SSK Pomezí Hornobranská 60 Dubnová otočka Vojenská puška 1.k. Oblastní pistolová liga 1.k.

Různé:

Archiv výsledků Disciplíny a terče Ke stažení Odkazy

Poslední aktualizace:
16. 8. 2022

Dubnová otočka

Chotěboř   9.4.2020
SP, VP 30+30

Kategorie : SP 30+30 společná
Poř.JménoNar.1.2. Pev.1.2.3.Otoč.Celk.CT
1.Čmugr Tomáš7914314328693939227856412
2.Klokočník Jiří57137131268939793283551 10
3.Smaženka František77135138273869396275 5488
4.Beneš Milan59138141279898891 26854711
5.Balcar Tomáš761391412808983 922645447
6.Janák Václav7513813627489 87892655398
7.Kořínek Václav 58133136269 9188892685376
8.Matys Jiří53133132 2659090872675327
9.Král Evžen64131 1342658590922675326
10.Málek Pavel70 1351302658789902665314
11.Janda Martin 7714013927989729025153011
12. Diewok Petr531261332599091902715308
13.Žák Miloslav591321332659088852635287
14.Svoboda Aleš74123136259899185265524 6
15.Machka Vladislav69133133266879078255 52110
16.Doležal Milan60131125256848689 2595157
17.Lanc Jiří531331362698280 822445134
18.Křesťan Jiří7512912825782 74922485054
19.Hruška Miloš72131121252 8874902525047
20.Hevier Jan51136123 2597881862455043
21.Kišáková Stanislava73 1281212498282842484972
22.Horáček Vlastimil 601251222477585842444914
23. Hurt Jiří491221202427677812344762
24.Nedělka František531181322507264712074571
25.Šlancar Ladislav75125123248746465203451 3
26.Dušek Květoslav49126117243668161208 4512
 
Kategorie : VP 30+30 společná
Poř.JménoNar.1.2. Pev.1.2.3.Otoč.Celk.CT
1.Čmugr Tomáš7913913727695958827855410
2.Smaženka František77138139277958992276 55310
3.Beneš Milan59139136275928993 2745497
4.Král Evžen641271392668990 892685347
5.Matys Jiří5313813727582 85832505256
6.Málek Pavel70129133262 8382902555172
7.Svoboda Aleš74135129 2648187842525169
8.Hevier Jan51138 1372757980782375124
9.Hurt Jiří49 1261262528484872555079
10.Hruška Miloš 721251322578083872505073
11. Balcar Tomáš761231382619287662455066
12.Křesťan Jiří751301312617086882445056
13.Janák Václav75132136268816286229497 5
14.Šlancar Ladislav75112131243796681226 4697
15.Lanc Jiří53131129260795470 2034632
16.Kořínek Václav 581181122306384 752224524
17.Dušek Květoslav4910511021574 73822294441
18.Horáček Vlastimil60115110225 6377692094340
19.Jindra Jiří63112121 2335669752004331
20.Nedělka František53120 1272474755491513982

Hlavní rozhodčí: Ninger Pavel A-177