Maternovy stránky

Novinky:

Pohár SSK V.Meziříčí Cena SSK Chotěboř Pohár SSK Mostiště OSL Pelhřimovska 5.k. VC Pelhřimova B A Z A R

Kalendář:

Klubové závody

Propozice:

Sezemický podzim Pohár SSK V.Meziříčí Pohár SSK Mostiště Mistrovství AVZO ČR VC Pelhřimova Cena SSK Chotěboř Oblastní střelecká liga Veřejná soutěž Vojenská puška Závody ve Studnicích Závody v Miroslavi

Výsledky:

OSL Pelhřimovska 5.k. Letní cena SSK Miroslav Oblastní pistolová liga 4.k. VC Auto Dopita Pohár AVZO H.Cerekev Pohár města Chotěboře Štít města Sezemic VC Batelova VC Studnic OSL Pelhřimovska 3.k. VC Chotěboře Studnická velkorážka VC SSK Prosiměřice McKay CUP OSL Pelhřimovska 2.k. Austria-Open Veřejná soutěž 3.k. Jarní cena Červnové střílení Jarní cena Zábřehu VC Bystřice n.P. Chotěbořská finálovka Memoriál V.Dopity Oblastní pistolová liga 3.k. Cena SSK Žďár n.S. Veřejná soutěž 2.k. VC Slatina Brno Cena pivovaru Chotěboř Mistrovství JM kraje Vojenská puška 2.k. Májová cena Cena SSK Studnice Chocholoušská 60 VC Elteru OSL Pelhřimovska 1.k. Jarní cena Košetická šedesátka Přebor JČ kraje Štít města Třeště Pohár Ham. přehrady Oblastní pistolová liga 2.k. Sezemická třicítka VC OÚ Prosiměřice Cena osvob. Miroslavi VC Chotěboře VC Tatra mléko Memoriál J.Březiny VC Batelova Veřejná soutěž 1.k. Jarní cena SSK Pomezí Hornobranská 60 Dubnová otočka Vojenská puška 1.k. Oblastní pistolová liga 1.k.

Různé:

Archiv výsledků Disciplíny a terče Ke stažení Odkazy

Poslední aktualizace:
16. 8. 2022

Střelecká liga Královehradeckého a
Pardubického krajského sdružení - 4.kolo

Týniště nad Orlicí   6.2.2022
VzPu, VzPi 40, VzPu 30 vleže

Kategorie : VzPu 30 vleže do 12ti let
Poř.JménoNar.Průkaz SSK1.2.3. Celk.
1.Zoubek Štěpán11436710060104102,4103,3 309,7
2.Navrátil Vilém10436720060102,8102103,4 308,2
3.Malinský František11 025396,299,1101,1 296,4
4.Štursová Vanessa10 011999,295,8100 295
5.Vrbenská Eliška11 025394,899,699,4  293,8
6.Fiala Daniel11 DDM Smiřice98,497,995,6  291,9
7.Hehl Radek10 011993,696,896  286,4
8.Komárek Denis10 00549487,594,5  276
9.Rumštuk Filip10 00549087,386,8  264,1
 
Kategorie : VzPu 30 vleže do 14ti let chlapci
Poř.JménoNar.Průkaz SSK1.2.3. Celk.
1.Valenta Lukáš0943799025398,1100,499,8 298,3
2.Kudýnek Tomáš08 011999,398,498 295,7
3.Herman Vojtěch08 MIKÁDO100,399,295,4 294,9
4.Daňo Jan09 005493,394,691 278,9
 
Kategorie : VzPu 30 vleže do 14ti let dívky
Poř.JménoNar.Průkaz SSK1.2.3. Celk.
1.Kaďorková Kristýna09434560060101,8104,6104,3  310,7
2.Horáková Klára08429770060103,4102,9104,2  310,5
3.Krejčová Anna09 0054101,4101,9103  306,3
4.Dušková Kateřina08 MIKÁDO100,2100,3 99,3 299,8
5.Tobišková Petra09 MIKÁDO98,8 98,692,6 290
 
Kategorie : VzPu 40 do 16ti let dorostenci
Poř.JménoNar.Průkaz SSK1.2.3.4.Celk.
1.Brett Matyáš0741883025391,2100,191,389,6372,2
2.Kohout Miroslav0643178025385,987,390,388,9352,4
3.Vícha Oldřich0744064005480,387,585,275,4328,4
4.Mauer Martin06 MIKÁDO80,772,185,383,5321,6
 
Kategorie : VzPu 40 do 16ti let dorostenky
Poř.JménoNar.Průkaz SSK1.2.3.4.Celk.
1.Kalvodová Elen0641931014797,395,1100,1101,5394
2.Hanzlová Lea06 014789,295,792,291,3368,4
3.Řehounková Nela064306500549188,590,293,8363,5
 
Kategorie : VzPu 40 do 18ti let dorost
Poř.JménoNar.Průkaz SSK1.2.3.4.Celk.
1.Marek Jakub0442625005497,997,397,294,8387,2
2.Svobodová Marie0542495025395,697,996,996386,4
 
Kategorie : VzPi 40 do 16ti let dorost
Poř.JménoNar.Průkaz SSK1.2.3.4.Celk.
1.Klepešta Ondřej06 025378677987311
2.Štorková Klára08 025367715958255
 
Kategorie : VzPi 40 do 18ti let dorost
Poř.JménoNar.Průkaz SSK1.2.3.4.Celk.
1.Winterová Samantha04 014780768277315

Hlavní rozhodčí: Valenta Jaroslav B-1601