Maternovy stránky

Velká cena Pelhřimova
Memoriál Josefa Veverky

50.ročník

Pelhřimov   13.9.2020
SP, VP 30+30

Kategorie : SP 30+30 muži, junioři
Poř.JménoNar.Průk.SSK1. 2.3.Pev.1.2.3.Otoč.Celk.
1.Habr Michal01423460300 - Sport Písek90959327894 9095279557
2.Gruškovský Aleš77001280042 - Borek95 9590280939688277557
3.Venc Karel70 209430353 - Pelhřimov909293275949293279554
4.Houzer Tomáš76434790049 - Vlašim849693273899094 273546
5.Frolík Josef77425570301 - Stromovka ČB9293 90275839195269544
6.Korbel Radim7636614 0750 - Újezd u Brna909291273918791269542
7. Tomšíček Ámos01410700069 - Duel Praha929189272808890 258530
8.Váňa Ladislav, Ing.75041070353 - Pelhřimov9291 92275908776253528
9.Janda Martin7739143 0353 - Pelhřimov889089267818491256523
10. Loužecký Tomáš74430710301 - Stromovka ČB808187248847780 241489
11.Šlancar Ladislav75251500161 - Žďár n.S.8682 84252606163184436
12.Petřík Michal9337396 0301 - Stromovka ČB685858184515761169353
 
Kategorie : SP 30+30 ženy, juniorky
Poř.JménoNar.Průk.SSK1. 2.3.Pev.1.2.3.Otoč.Celk.
1.Červenková Renata74406920069 - Duel Praha97979829295 9793285577
2.Kouňovský Jiří02406630069 - Duel Praha 818781249898986264513
3.Boudová Soňa 65416250298 - Strakonice878483254858582252506
 
Kategorie : SP 30+30 senioři, veteráni
Poř.JménoNar.Průk.SSK1. 2.3.Pev.1.2.3.Otoč.Celk.
1.Kubeš František40049380042 - Borek94959428387 9088265548
2.Červenka Pavel66262410804 - Benešov88 9393274958887270544
3.Chmel Karel st.45 015740300 - Sport Písek948788269938992274543
4.Némethy Ivan46 ŠKP Martin8695932748685 92263537
5.Matys Jiří53407700353 - Pelhřimov8992 97278848585254532
6.Lhotský Milan6539195 0353 - Pelhřimov848794265878690263528
7. Páviš Antonín56060710750 - Újezd u Brna969191278916787 245523
8.Soukup Pert66425610301 - Stromovka ČB919190 272807975234506
9.Horáček Vlastimil6010781 0584 - Třebíč-Poušov909191272837757217489
10.Bouda Jaromír58066810298 - Strakonice7883882497979 81239488
11.Nedělka František53179040161 - Žďár n. S.87 9085262757171217479
12.Hevier Jan51  AVZO Havlíčkův Brod919090271695680205476
13.Štěch Josef46010540102 - Portyč Písek80807723775 7978232469
14.Obrcian Josef Ing.54051670102 - Portyč Písek 867881245698062211456
 
Kategorie : VP 30+30 společná
Poř.JménoNar.Průk.SSK1. 2.3.Pev.1.2.3.Otoč.Celk.
1.Némethy Ivan46 ŠKP Martin9291912748892 94274548
2.Korbel Radim76366140750 - Újezd u Brna91 8788266908590265531
3.Soukup Pert66 425610301 - Stromovka ČB949090274828489255529
4.Matys Jiří53407700353 - Pelhřimov88899226994 8282258527
5.Páviš Antonín56060710750 - Újezd u Brna 889294274839077250524
6.Červenka Pavel 66262410804 - Benešov879480261727681229490
7.Janda Martin77391430353 - Pelhřimov85877825070 7579224474
8.Hevier Jan51 AVZO Havlíčkův Brod89 9187267905362205472
9.Horáček Vlastimil60 107810584 - Třebíč-Poušov879394274556372190464
10.Šlancar Ladislav75251500161 - Žďár n.S.88818925875 6661202460
11.Nedělka František53179040161 - Žďár n. S. 848288254394759145399

Hlavní rozhodčí: Ivan Hermel A-1523