Maternovy stránky

Přebor Kraje Vysočina

Pelhřimov   12.9. - 13.9.2020
LM, SM 60, 3x20, SP 30+30

Kategorie : LM 60 muži, junioři, senioři, veteráni
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1. 2.3.4.5.6.Celk.
1.Michal Vladimír58058970287 - Mostiště100100969999 97591
2.Materna Jiří64002980161 - Žďár n. Sáz.959896 989999585
3.Hrubeš Vilém51041200353 - Pelhřimov96 9797999597581
4.Košťák František4901018 0383 - Batelov939699959392568
5.Trávníček Jiří 56010140383 - Batelov949695929595567
6. Šenkapoul Vladimír53031830039 - Třešť959493929795566
7.Doležal Bohumír52010150383 - Batelov9590939694 96564
8.Vaněk Karel98389010252 - H.Cerekev879093 928890540
 
Kategorie : SM 60 ženy, juniorky, dorostenky
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1. 2.3.4.5.6.Celk.
1.Matějková Michaela97370190252 - H.Cerekev9898989899 96587
2.Čugová Kateřina99404130039 - Třešť929597 969699575
3.Kafková Adéla08430280202 - Černovice93 9696959894572
4.Slámová Veronika0541978 0324 - Vel.Meziříčí979297849691557
5.Kadlecová Iveta 88280610039 - Třešť848593899288531
 
Kategorie : SM 60 dorostenci
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1. 2.3.4.5.6.Celk.
1.Zíka Petr02401840202 - Černovice979597979896 580
2.Lemberk Matěj04406800202 - Černovice95999598 9398578
3.Plocek David06417850252 - H.Cerekev9592 95979594568
4.Váňa Tomáš07432960252 - H.Cerekev 959086959695557
5.Uhlíř Patrik0541140 0039 - Třešť939288909096549
 
Kategorie : LM 3x20 muži, senioři
Poř.JménoNar.PrůkazSSKL LSSKKCelk.
1.Materna Jiří64002980161 - Žďár n. Sáz.9598899694 95567
2.Šenkapoul Vladimír53031830039 - Třešť959480 768287514
3.Hrubeš Vilém51041200353 - Pelhřimov96 9769638869482
 
Kategorie : SM 3x20 dorost
Poř.JménoNar.PrůkazSSKL LSSKKCelk.
1.Zíka Petr02401840202 - Černovice979592909494 562
2.Lemberk Matěj04406800202 - Černovice95998383 9490544
Kategorie : SP 30+30 muži
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1. 2.3.Pev.1.2.3.Otoč.Celk.
1.Venc Karel70209430353 - Pelhřimov90929327594 9293279554
2.Matys Jiří53407700353 - Pelhřimov89 9297278848585254532
3.Lhotský Milan65 391950353 - Pelhřimov848794265878690263528
4.Váňa Ladislav, Ing.75041070353 - Pelhřimov929192275 908776253528
5.Janda Martin7739143 0353 - Pelhřimov889089267818491256523
6.Horáček Vlastimil60107810584 - Třebíč9091912728377 57217489
7.Nedělka František53179040161 - Žďár n. S.87 9085262757171217479
8.Šlancar Ladislav75 251500161 - Žďár n. S.868284252606163184436

Hlavní rozhodčí: Hermel Ivan A-1523