Maternovy stránky

Velká cena Pelhřimova
Memoriál Josefa Veverky

50.ročník

Pelhřimov   12.9.2020
LM, SM 60, 3x20

Kategorie : LM 60 muži, junioři
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1. 2.3.4.5.6.Celk.
1.Nymburský Petr95352000370 - Dukla Plzeň99100999999 99595
2.Smetana František97390120370 - Dukla Plzeň10099 98999898592
3.Nedvěd Martin7439921 0301 - Stromovka ČB959699969397576
4.Frolík Josef 77425570301 - Stromovka ČB969695959497573
5.Povrle Jan75415130301 - Stromovka ČB959795949695 572
6.Vaněk Karel98389010252 - H.Cerekev87909392 8890540
 
Kategorie : SM 60 ženy, juniorky
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1. 2.3.4.5.6.Celk.
1.Michálková Kateřina00392560370 - Dukla Plzeň100999798 10099593
2.Matějková Michaela97370190252 - H.Cerekev98 9898989996587
3.Dajčarová Sabina0139877 0123 - Patriot Brno969894989897581
4.Čugová Kateřina 99404130039 - Třešť929597969699575
5. Kadlecová Iveta88280610039 - Třešť848593899288531
 
Kategorie : SM 60 dorostenky
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1. 2.3.4.5.6.Celk.
1.Kafková Adéla08430280202 - Černovice9396969598 94572
2.Soukupová Iveta02411550301 - Stromovka ČB9393 97959594567
3.Slámová Veronika0541978 0324 - Vel.Meziříčí979297849691557
 
Kategorie : SM 60 dorostenci
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1. 2.3.4.5.6.Celk.
1.Zíka Petr02401840202 - Černovice979597979896 580
2.Hromada Jindřich05409220301 - Stromovka ČB979697 979696579
3.Lemberk Matěj04406800202 - Černovice95 9995989398578
4.Nedvěd Matěj0339920 0301 - Stromovka ČB959497959695572
5.Frolík Jakub 04418160301 - Stromovka ČB969395989692570
6.Plocek David06417850252 - H.Cerekev959295979594568
7.Váňa Tomáš07432960252 - H.Cerekev9590869596 95557
8.Nedvěd Jáchym05437850301 - Stromovka ČB9290 90899597553
9.Uhlíř Patrik05411400039 - Třešť 939288909096549
 
Kategorie : LM 60 senioři, veteráni
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1. 2.3.4.5.6.Celk.
1.Michal Vladimír58058970287 - Mostiště100100969999 97591
2.Materna Jiří64002980161 - Žďár n. Sáz.959896 989999585
3.Hrubeš Vilém51041200353 - Pelhřimov96 9797999597581
4.Košťák František4901018 0383 - Batelov939699959392568
5.Trávníček Jiří 56010140383 - Batelov949695929595567
6. Šenkapoul Vladimír53031830039 - Třešť959493929795566
7.Doležal Bohumír52010150383 - Batelov9590939694 96564
 
Kategorie : LM 3x20 muži
Poř.JménoNar.PrůkazSSKL LSSKKCelk.
1.Nymburský Petr95352000370 - Dukla Plzeň99100989899 97591
2.Smetana František97390120370 - Dukla Plzeň10099 97979995587
3.Materna Jiří64002980161 - Žďár n. Sáz. 959889969495567
4.Šenkapoul Vladimír5303183 0039 - Třešť959480768287514
5.Hrubeš Vilém 51041200353 - Pelhřimov969769638869482
 
Kategorie : SM 3x20 ženy, juniorky, dorostenky
Poř.JménoNar.PrůkazSSKL LSSKKCelk.
1.Michálková Kateřina00392560370 - Dukla Plzeň100999195 9596576
2.Dajčarová Sabina01398770123 - Patriot Brno96 9884838484529
 
Kategorie : SM 3x20 dorost
Poř.JménoNar.PrůkazSSKL LSSKKCelk.
1.Soukupová Iveta02411550301 - Stromovka ČB9393969695 96569
2.Zíka Petr02401840202 - Černovice979592 909494562
3.Nedvěd Matěj03399200301 - Stromovka ČB95 9490949293558
4.Lemberk Matěj0440680 0202 - Černovice959983839490544
5.Hromada Jindřich 05409220301 - Stromovka ČB979681819192538
6.Nedvěd Jáchym05437850301 - Stromovka ČB929080889292 534
7.Frolík Jakub04418160301 - Stromovka ČB96937579 8888519

Hlavní rozhodčí: Hermel Ivan A-1523