Maternovy stránky

Memoriál Dr. Pavla Rydla

Mistrovství UNITOP

Hradec králové   16. 8. 2020
LM, SM 60, 3x20

Kategorie : LM 60 muži, junioři
Poř.JménoNar.Průk.Klub1. 2.3.4.5.6.Celk.
1.Slowik Szimon97 AGAT ZLOTORYJA 979910010098 99593
2.Klimánek Miroslav5203836Loyd Jablon. 0055 9998 97979998588
3.Kremlička Radovan7425857Nové Lesy 0107 979998969899587
4.Pospíšil Milan7403273 HK Třebeš 0054999797969898585
5.Mazura Martin 9736175Doudleby 0451 999799949699584
6. Czerwinski Tadeusz40 LOK LUBIN 1009398939798579
7.Tkadlec Miroslav5705035Šumperk 0272 9698989794 96579
8.Hlaváček Stanislav5405657Slat. Brno 01629796 96969598578
9.Vondráček Daniel5900937 Bohem.Poděb. 0032 989695959496574
10. Vídeňský Miroslav5305677HK Třebeš 0054959695969696574
11.Stránský Milan5900922DVORY 0037 979996949690 572
12.Václav Pavel6501360Zábřeh n.M 022797919796 9595571
13.Doležal Jaroslav5600021Bohem.Poděb. 0032 93 9594959695568
14.Materna Jiří6400298 Žďár n.S. 0161969793929692566
15.Puhlovský Jiří 0139875Sezemice 0253 959597979090564
16. Kučera Zdenek6101718Manušice 0200 969496949488562
17.Jirman Radek49 AVZO Meziměstí 9492949493 92559
18.Starzynski Roland60 LOK LUBIN 909692 929296558
19.Šťastný Zdeněk4806809St.Lysá 0437 93 9393928792550
20.Kříž Milan4407758 Luže 0349 948492909396549
21.Krannich Albert 7440864Chrast 0201 919289919288543
22. Dostál Bohumil4705766Zábřeh n/M 0227 889487889191539
23.Jarek Stanislaw47 LOK LUBIN 8481798888 90510
24.Čech Jiří2903752Sezemice 0253 847988 737877479
25.Flisowski Tadeusz52 LOK LUBIN 79 7378718381465
 
Kategorie : SM 60 dorostenci
Poř.JménoNar.Průk.Klub1. 2.3.4.5.6.Celk.
1.Kupec Ondřej0339303M.Boleslav 0205 9799979998 100590
2.Mróz Radoslav02 AGAT ZLOTORYJA 919398 959798572
3.Prouza Ondřej0743066HK Třebeš 005496 9592949193561
4.Procházka Jan0741799 M.Boleslav 0205 929593909291553
5.Hartwich Maxmilián 05 AVZO Meziměstí 898995889694551
6. Jozíf Filip0742496Sezemice 0253 849195899292543
7.Salavec Michal0643697HK Třebeš 00549094889294 82540
8.Včelák Adam0743064HK Třebeš 0054848784 928991527
9.Kmínek Jiří0743067HK Třebeš 005488 8692859082523
10.Kohout Miroslav0643178 Sezemice 0253 888481777076476
 
Kategorie : SM 60 dorostenky
Poř.JménoNar.Průk.Klub1. 2.3.4.5.6.Celk.
1.Jelínková Aneta0240367HK Třebeš 005499100989995 99590
2.Váleková Denisa04 Týniště 0254 919493 949394559
3.Lorencová Bára0660142AVZO Meziměstí 94 9388949491554
4.Manowiec Nikola02  AGAT ZLOTORYJA 949095879491551
5.Řehounková Nela 0643065HK Třebeš 0054898886948887532
6. Černá Dorota0843690M.Boleslav 0205 807990858790511
 
Kategorie : SM 60 ženy, juniorky
Poř.JménoNar.Průk.Klub1. 2.3.4.5.6.Celk.
1.Kišáková Stanislava7338544Sezemice 0253 9495949696 99574
2.Václavíková 8726709LOYD Jabl. 0055989796 919591568
3.Kučerová Miroslava6201719Manušice 0200 939493969393562
4.Adamová Jana5200522 Sezemice 0253 919492929395557
 
Kategorie : LM, SM 3x20 společná
Poř.JménoNar.Průk.KlubL LSSKKCelk.
1.Jelínková Aneta0240367HK Třebeš 005499100979597 94582
2.Kupec Ondřej0339303M.Boleslav 0205 979996 949895579
3.Slowik Szymon97 AGAT ZLOTORYJA 97 9996959292571
4.Pospíšil Milan7403273 HK Třebeš 0054999789879494560
5.Materna Jiří 6400298Žďár n.S. 0161969791949388559
6. Puhlovský Jiří0139875Sezemice 0253 959589908693548
7.Manowiec Nikola02 AGAT ZLOTORYJA 9490919585 77532
8.Šťastný Zdeněk4806809St.Lysá 0437 939270 738483495

Hlavní rozhodčí: Frýda Jaroslav A 093