Maternovy stránky

Pohár AVZO Horní Cerekev

OSL AVZO Pelhřimovska - 5.kolo

Horní Cerekev   9. 8. 2020
LM, SM 60, 3x20

Kategorie : SM 60 ženy, juniorky, dorost
Poř.JménoNar.Klub1. 2.3.4.5.6.Celk.
1.Nymburská Pavlína2005SSK Černovice989998979899 589
2.Matějková Michaela1997AVZO H. Cerekev97999895 9999587
3.Michálková Kateřina2000SSK Dukla Plzeň999896 999796585
4.Čugová Kateřina1999AVZO H. Cerekev9897 95969897581
5.Frolík Jakub2004SSK Stromovka Č.Bud.92 9798979996579
6.Zíka Petr2002SSK Černovice 999798949692576
7.Lemberk Matěj2004 SSK Černovice949794979695573
8.Prokeš Karel 2007SSK Černovice979394949597570
9. Němcová Kateřina2001SSK Stromovka Č.Bud.949694909496564
10.Slámová Veronika2005SSK V.Meziříčí949195949694 564
11.Plocek David2006AVZO H. Cerekev9295928992 95555
12.Váňa Tomáš2007AVZO H.Cerekev90929194 9387547
13.Němec Lukáš2005SSK Stromovka Č.Bud.889385 939192542
14.Kadlecová Iveta1988SSK Třešť9385 86909181526
 
Kategorie : LM 60 muži, junioři
Poř.JménoNar.Klub1. 2.3.4.5.6.Celk.
1.Michal Vladimír1958SSK Mostiště9796969796100 582
2.Materna Jiří1964SSK Žďár n/Sáz.9897969896 96581
3.Šálek Jaroslav1998SSK Plzeň-Slovany95999797 9596579
4.Hrubeš Vilém1951AVZO Žirovnice969599 949397574
5.Trávníček Jiří1956SSK Batelov9995 91929698571
6.Šenkapoul Vladimír1953SSK Třešť97 9495969593570
7.Frolík Josef1977SSK Stromovka Č.Bud. 948997979297566
8.Košťák František1949 SSK Batelov929293969694563
9.Přibyl Miloslav 1967AVZO H. Cerekev919395929396560
10. Voldán Petr1997SSK Stromovka Č.Bud.959488929395557
11.Doležal Bohumír1952SSK Batelov939491959489556
12.Urbánek Štěpán1978AVZO Košetice919494909492 555
13.Urbánek Martin1977AVZO Košetice9491919196 90553
14.Ištok Marian1977AVZO Žirovnice89869384 9289533
 
Kategorie : LM, SM 3x20 společná
Poř.JménoNar.KlubL LSSKKCelk.
1.Michálková Kateřina2000SSK Dukla Plzeň999894959596 577
2.Zíka Petr2002SSK Černovice9997929194 99572
3.Materna Jiří1964SSK Žďár n/Sáz.98979085 9594559
4.Nymburská Pavlína2005SSK Černovice989991 899090557
5.Němcová Kateřina2001SSK Stromovka Č.Bud.94 9677899594545
6.Lemberk Matěj2004SSK Černovice 949784869391545
7.Šálek Jaroslav1998 SSK Plzeň-Slovany959985838789538
8.Frolík Jakub 2004SSK Stromovka Č.Bud.929782807783511
9. Voldán Petr1997SSK Stromovka Č.Bud.959472708685502
10.Němec Lukáš2005SSK Stromovka Č.Bud.889385767580497
11.Hrubeš Vilém1951AVZO Žirovnice969550478180 449

Hlavní rozhodčí: Milan Matějka B-1609


OSL AVZO Pelhřimovska 2020

Horní Cerekev   5.kol
LM, SM 60, 3x20

1.kolo - 9.5.20202.kolo - 31.5.20203.kolo - 28.6.2020 4.kolo - 19.7.20205.kolo - 9.8.2020
Kategorie : LM, SM 60 muži, junioři
Poř.JménoNar.Klub 1.k.2.k.3.k.4.k.5.k.Celk.
1.Michal Vladimír58SSK Mostiště 584 5755821741
2.Hrubeš Vilém51AVZO Žirovnice 5775475695741720
3.Frolík Josef77SSK Stromovka Č.Bu 5695705795661718
4.Šenkapoul Vladimír53SSK Třešť 578 5625701710
5.Trávníček Jiří56SSK Batelov 559 5785711708
6.Voldán Petr97SSK Stromovka Č.Bu 561 5795571697
7.Urbánek Štěpán78AVZO Košetice 5735605625551695
8.Přibyl Miloslav67AVZO H. Cerekev 5635555685601691
9.Urbánek Martin77AVZO Košetice 561555 5531669
10.Kučera Tomáš73AVZO Košetice 550552554 1656
11.Doležal Bohumír52SSK Batelov 553 5355561644
12.Ištok Marian77AVZO Žirovnice 5135375415331611
13.Snítilý Jan52AVZO Košetice 529521522 1572
14.Materna Jiří64SSK Žďár nad Sázavou 589  5811170
15.Hrádek Karel74AVZO Košetice 585571  1156
16.Nedvěd Martin74SSK Stromovka Č.Bu 565564  1129
17.Košťák František49SSK Batelov 562  5631125
18.Sobek Vlastimil41AVZO Košetice 509478  987
19.Luňáček Oldřich48AVZO Obrataň 482424  906
20.Šálek Jaroslav98SSK Plzeň-Slovany    579 579
21.Tůma Martin85AVZO H. Cerekev 573    573
22.Zaplatílek Martin73SSK Slatina Brno 553    553
23.Rudolf Jiří66AVZO H. Cerekev 553    553
24.Fuksa Viktor58AVZO H. Cerekev  534   534
25.Petržílka Miloslav53SSK J. Hradec   450  450
 
Kategorie : SM 60 ženy, juniorky
Poř.JménoNar.Klub 1.k.2.k.3.k.4.k.5.k.Celk.
1.Matějková Michaela97AVZO H. Cerekev 577589 5871753
2.Čugová Kateřina99AVZO H. Cerekev 5865815785811748
3.Němcová Kateřina01SSK Stromovka Č Bu 5825725615641718
4.Kadlecová Iveta88SSK Třešť 520530 5261576
5.Michálková Kateřina00SSK Dukla Plzeň 576  5851161
6.Šebestová Ivana92AVZO H. Cerekev 549569   1118
7.Jandová Šárka98SSK Černovice 570    570
 
Kategorie : LM, SM 3x40
Poř.JménoNar.Klub 1.k.2.k.3.k.4.k.5.k.Celk.
1.Dočekal Stanislav63SSK Chotěboř 107410591067 3200
2.Povrle Jan75AVZO H. Cerekev 10271037977 3041
3.Vlčková Michaela01AVZO H. Cerekev 1154 112412279
4.Michálková Kateřína00SSK Dukla Plzeň   1142 1142
5.Šálek Jaroslav98SSK Plzeň-Slovany   1112  1112
 
Kategorie : SM 60 dorost
Poř.JménoNar.Klub 1.k.2.k.3.k.4.k.5.k.Celk.
1.Frolík Jakub04SSK Stromovka Č.Bu 5755835695791737
2.Jandová Dominika04SSK Černovice 584563584 1731
3.Nymburská Pavlína05SSK Černovice 573560 5891722
4.Lemberk Matěj04SSK Černovice 5585555795731710
5.Kafková Adéla08SSK Černovice 569552567 1688
6.Prokeš Karel07SSK Černovice 5535535635701686
7.Plocek David06AVZO H. Cerekev 569560 5551684
8.Němec Lukáš05SSK Stromovka Č.Bu 5705515405421663
9.Hájek Jan04SSK Stromovka Č.Bu 562506537 1605
10.Zíka Petr02SSK Černovice 587  5761163
11.Strnadová Sára07SSK Vlašim  570586 1156
12.Slámová Veronika05SSK V. Meziříčí  565 5641129
13.Prchal Jakub04SSK Stromovka Č.Bu 562563  1125
14.Lažanová Valerie03SSK Stromovka Č.Bu 558565   1123
15.Nedvěd Jáchym05SSK Stromovka Č.Bu 569539   1108
16.Váňa Tomáš07AVZO H. Cerekev   540 5471087
17.Berková Pavla06SSK Škoda Ml.Boleslav  546 537 1083
18.Kahoun Matyáš04SSK Vlašim  584   584
19.Pokorná Kateřina08SSK Slatina Brno 578    578
20.Jeřábková Barbora08SSK Slatina Brno  572   572
21.Pavlík Matěj04SSK Stromovka Č.Bu  569   569
22.Janů Karolína05SSK Černovice  567   567
23.Hromada Jindřich05 SSK Stromovka Č.Bu 559   559
24.Hejný David 06SSK Vlašim  553  553
25.Štěpničková Sára 07SSK Vlašim   539 539
26.Pokorná Eliška 06SSK Slatina Brno 505   505
 
Kategorie : LM, SM 3x20
Poř.JménoNar.Klub 1.k.2.k.3.k.4.k.5.k.Celk.
1.Jandová Dominika04SSK Černovice 546546566 1658
2.Lemberk Matěj04SSK Černovice 5115325435451620
3.Němcová Kateřina01SSK Stromovka Č Bu 5485255235451618
4.Nymburská Pavlína05SSK Černovice 514528 5571599
5.Frolík Jakub04SSK Stromovka Č.Bu 5425325245111598
6.Voldán Petr97SSK Stromovka Č.Bu 511 5265021539
7.Němec Lukáš05SSK Stromovka Č.Bu 4975064864971500
8.Hrubeš Vilém51AVZO Žirovnice 4544574794491390
9.Hájek Jan04SSK Stromovka Č.Bu 476446464 1386
10.Michálková Kateřina00SSK Dukla Plzeň 566  5771143
11.Zíka Petr02SSK Černovice 561  5721133
12.Materna Jiří64SSK Žďár nad Sázavou 552  5591111
13.Lažanová Valerie03SSK Stromovka Č.Bu 526551   1077
14.Hromada Jindřich05SSK Stromovka Č.Bu 536526   1062
15.Nedvěd Jáchym05SSK Stromovka Č.Bu 511526   1037
16.Prchal Jakub04SSK Stromovka Č.Bu 516 506  1022
17.Jandová Šárka98SSK Černovice 555    555
18.Šálek Jaroslav98SSK Plzeň-Slovany     538538
19.Šebestová Ivana92AVZO H. Cerekev  530   530
20.Janů Karolína05SSK Černovice  517   517
21.Pavlík Matěj04 SSK Stromovka Č.Bu 515   515
22.Tůma Martin 85AVZO H. Cerekev 508   508