Maternovy stránky

Novinky:

Zimní liga Chotěboř 10.k. Veřejné závody Zimní liga Chotěboř Poslední rána ! ! ! Upozornění ! ! ! Velikonoční střílení VC Borku Budějická diabolka Pravidla - COVID 19 ! ! ! Zrušení závodu ! ! ! B A Z A R

Kalendář:

Klubové závody Závody ČSS 2020

Propozice:

Velikonoční střílení Zimní liga Chotěboř 10.k. VC Borku Sezemický Mamlas Budějická diabolka Veřejné závody Zimní liga Chotěboř Pohár SSK V.Meziříčí Poslední rána Husitský štít Pohár SSK Mostiště Závody ve Studnicích

Výsledky:

Oblastní pistolová liga 5.k. VC Pelhřimova - Pi Pohár SSK Bystřice n.P. GP H.Králové Krajský přebor - Pu + Pi VC Pelhřimova - Pu Memoriál F.Vobra Memoriál I.Dlouhého VC Chotěboře VC Elteru Cena SSK Chotěboř Veřejná soutěž 2.k. VC BRANOfilter Memoriál J.Máčela Mem. Dr. Pavla Rydla Letní Stromovka Pohár AVZO H.Cerekev Oblastní pistolová liga 4.k. Letní cena Miroslavi VC Auto Dopita Veřejná soutěž 1.k. Pohár města Chotěboře VC Batelova Brněnský střel.festival VC Studnic OSL Pelhřimovska Pu 4.k. Štít města Sezemic Oblastní pistolová liga 3.k. VC Chotěboře Oblastní pistolová liga 2.k. Studnická velkorážka Přebor JM kraje OSL Pelhřimovska Pu 3.k. VC SSK Prosiměřice McKay CUP Bohemia Machine Memoriál J.Pospíšila Oblastní pistolová liga 1.k. VC Bystřice n.P. VC SSK 0030 Červnové střílení VC N.Město na M. CZ Match OSL Pelhřimovska Pu 2.k. Jarní cena Cena SSK Žďár n.S. Cena osvobození Miroslavi

Různé:

Archiv výsledků Disciplíny a terče Ke stažení Odkazy

Poslední aktualizace:
24. 9. 2020

VC Batelova

Batelov   25. 7. 2020
LM, SM 60

Kategorie : LM 60 muži
Poř.JménoNar.Průk.SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Šálek Jaroslav 98 37159 Plzeň - Slovany 0015 97 97 93 95 99 99 580
2. Materna Jiří 64 00298 Žďár n.S. 0161 99 97 97 96 94 95 578
3. Hrubeš Vilém 51 04120 Pelhřimov 0353 97 99 95 97 95 94 577
4. Michal Petr 84 26317 Mostiště 0287 97 94 96 96 97 96 576
5. Michal Vladimír 58 05897 Mostiště 0287 98 95 97 94 96 96 576
6. Šenkapoul Vladimír 53 03183 Třešť 0039 97 95 97 97 95 92 573
7. Košťák František 49 01017 Batelov 0383 95 92 94 98 97 96 572
8. Přibyl Miloslav 67   AVZO H.Cerekev 93 98 93 93 92 97 566
9. Trávníček Jiří 56 01014 Batelov 0383 97 95 94 95 91 93 565
10. Doležal Bohumír 52 01015 Batelov 0383 96 94 92 92 92 92 558
11. Luňáček Oldřich 48   AVZO Obrataň 75 82 73 85 83 76 474
 
Kategorie : SM 60 ženy
Poř.JménoNar.Průk.SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Čugová Kateřina 99 40413 Třešť 39 96 99 95 97 98 93 578
2. Kadlecová Iveta 88 28061 Třešť 0039 90 92 86 92 93 94 547

Hlavní rozhodčí: Matějka Milan C-1609