Maternovy stránky

Novinky:

Zimní liga Chotěboř 10.k. Veřejné závody Zimní liga Chotěboř Poslední rána ! ! ! Upozornění ! ! ! Velikonoční střílení VC Borku Budějická diabolka Pravidla - COVID 19 ! ! ! Zrušení závodu ! ! ! B A Z A R

Kalendář:

Klubové závody Závody ČSS 2020

Propozice:

Velikonoční střílení Zimní liga Chotěboř 10.k. VC Borku Sezemický Mamlas Budějická diabolka Veřejné závody Zimní liga Chotěboř Pohár SSK V.Meziříčí Poslední rána Husitský štít Pohár SSK Mostiště Závody ve Studnicích

Výsledky:

Oblastní pistolová liga 5.k. VC Pelhřimova - Pi Pohár SSK Bystřice n.P. GP H.Králové Krajský přebor - Pu + Pi VC Pelhřimova - Pu Memoriál F.Vobra Memoriál I.Dlouhého VC Chotěboře VC Elteru Cena SSK Chotěboř Veřejná soutěž 2.k. VC BRANOfilter Memoriál J.Máčela Mem. Dr. Pavla Rydla Letní Stromovka Pohár AVZO H.Cerekev Oblastní pistolová liga 4.k. Letní cena Miroslavi VC Auto Dopita Veřejná soutěž 1.k. Pohár města Chotěboře VC Batelova Brněnský střel.festival VC Studnic OSL Pelhřimovska Pu 4.k. Štít města Sezemic Oblastní pistolová liga 3.k. VC Chotěboře Oblastní pistolová liga 2.k. Studnická velkorážka Přebor JM kraje OSL Pelhřimovska Pu 3.k. VC SSK Prosiměřice McKay CUP Bohemia Machine Memoriál J.Pospíšila Oblastní pistolová liga 1.k. VC Bystřice n.P. VC SSK 0030 Červnové střílení VC N.Město na M. CZ Match OSL Pelhřimovska Pu 2.k. Jarní cena Cena SSK Žďár n.S. Cena osvobození Miroslavi

Různé:

Archiv výsledků Disciplíny a terče Ke stažení Odkazy

Poslední aktualizace:
24. 9. 2020

Přebor Jihomoravského kraje

Okresní přebor, Vyškovská liga pistole

Vyškov   28. 6. 2020
LP 60

Kategorie : LP 60 celkové pořadí
Poř.JménoNar.Průk.SSK1.2.Celk.
1.Červenka Rostislav7928623Zlín 0145255265520
2.Hlaváček Stanislav5405657Slatina 0162251263514
3. Mitev Jan9035039Slavkov u Brna 0750251259510
4. Sáblík Rostislav6239001Valašské 0693252256508
5.Maštera Aleš 8120990Třebíč 0584251257508
6.Páviš Antonín5606071 Újezd u Brna 0750254245499
7.Bernát Rudolf5105711Jemnice 0652 248242490
8.Korbel Radim7636614Slavkov u Brna 0750239 241480
9.Cibuliak Pavel7513773Třebíč 0584221244465
10.Faktor Josef7001385Zlín 0145230211441
11.Procházka Zdeněk7207406Vyškov 0503175210385
12. Šicha Libor6332179Slavkov u Brna 0750193187380
13. Pištěcký Vladimír6432508Brno Kývalka 0775181179360
14. Adler Jaromír4014987Zlín 0145193187260
 
Kategorie : LP 60 Přebor JM kraje
Poř.JménoNar.Průk.SSK1.2.Celk.
1.Hlaváček Stanislav5405657Slatina 0162251263514
2.Mitev Jan9035039Slavkov u Brna 0750251259510
3. Páviš Antonín5606071Újezd u Brna 0750254245499
4.Korbel Radim 7636614Slavkov u Brna 0750239241480
5.Procházka Zdeněk72 07406Vyškov 0503175210385
6.Šicha Libor6332179 Slavkov u Brna 0750193187380
7.Pištěcký Vladimír6432508 Brno Kývalka 0775181179360

Hlavní rozhodčí: Dr.Ing. Jan Procházka - A 0574