Maternovy stránky

Novinky:

Mistrovství ČR B A Z A R

Kalendář:

Léto 2018

Propozice:

Střelecký festival Pohár SSK V.Meziříčí Pohár SSK Mostiště Závody ve Studnicích Okresní střel. liga

Výsledky:

Mistrovství ČR VC Pelhřimova - Pi Pohár SSK Bystřice n.P. Krajský přebor - Pu + Pi VC Pelhřimova - Pu Vysočina Cup - finále Memoriál F.Vobra VC Chotěboře O Štít města Pardubice Memoriál I.Dlouhého VC Chotěboře Mistrovství AVZO ČR VC Brano-filter Memoriál J.Máčela OSL Pelhřimovska Pi 4.k. OSL Pelhřimovska Pu 5.k. VC Poděbrad BSF 2018 Sellier & Bellot Match VC Auto Dopita Pohár AVZO H.Cerekev Potkali se u Kolína Pohár města Chotěboře OSL Pelhřimovska Pi 3.k. VC Studnic GP Kolína VC Batelova IWK Königstetten OP Žďár n.S. Štít města Sezemic VC Chotěboře Studnická velkorážka OSL Pelhřimovska Pu 3.k. VC SSK Prosiměřice Chotěbořský kalibr VC Bohemia machine VC Bystřice n.P. Mistrovství ČR veteránů Červnové střílení Memoriál V.Dopity Cena SSK Žďár n.S. VC Kuřimi OSL Pelhřimovska Pu 2.k. VC N.Město na M. - Pi Memoriál J.Pospíšila Austria-Open VC N.Město na M. - Pu Chotěbořská finálovka OSL Pelhřimovska Pi 2.k. Cena SSK Studnice Chocholoušská 60 Cena pivovaru Chotěboř VC Elteru OSL Pelhřimovska Pu 1.k. VC Rychtáře Jarní cena Štít města Třeště Jarní cena Chotěboře Sellier & Bellot Match VC OÚ Prosiměřice Cena osvobození OSL Pelhřimovska Pi 1.k. VC Chotěboře + KP Přebor JČ kraje Mistr. Dolniho Rakouska VC Výtahy Pohár Mikroreg. Pernštejn Pohár Ham.přehrady Jarní cena SSK Pomezí Střel. liga mládeže 4.k. Memoriál J.Březiny Dubnová otočka Memoriál P.Voldána VC Batelova

Různé:

Archiv výsledků Disciplíny a terče Ke stažení Odkazy

Poslední aktualizace:
23. 9. 2018

Sjezd ČSS 29.4.2017

Výsledky voleb

Volba prezidenta ČSS
KandidátSSKPočet hlasůZvolen ano / ne
1.kolo2.kolo3.kolo
Streit Jiří Duel Praha 28 38 44 ano
Blažek Emil, PaeDr. Dukla Plzeň 27 37 32 ne
Baroch Petr, Ing. Olymp Plzeň 21     ne
 
Volba viceprezidenta ČSS
KandidátSSKPočet hlasůZvolen ano / ne
Ertlová Ivana, PaeDr Duel Praha 50 ano
Blažek Emil, PaeDr Dukla Plzeň 23 ne
Fidler Jan Plzeň Slovany 2 ne
 
Volba do prezídia ČSS
KandidátSSKPočet hlasůZvolen ano / ne
Fidler Jan Plzeň Slovany 49 ano
Janota Lubomír J.A.M. Břeclav 42 ano
Tomeček Květoslav Ostrava 34 ano
Hulíková Dana Jablonec n.N. 30 ano
Hermel Ivan Chaloupky 27 ano
Zvolánek Petr KBS Písek 26 ne, náhradník č.1
Videcký Jan Cosmanos Ml.Boleslav 25 ne, náhradník č.2
Bílek Lubomír, Ing. Jiříkov 23 ne
Pokorný Bohumír, Ing. Dukla Plzeň 19 ne
Jeřábek Tomáš, Bc. Rapid Plzeň 16 ne
Putna Břetislav Duel Praha 16 ne
Baroch Petr, Ing. Olymp Plzeň 13 ne
Černoch Petr, Ing. Dukla Plzeň 12 ne
Jančík Radek, Mgr. H.Králové 11 ne
Machát Josef, PaeDr. Kometa Brno 5 ne
Šteif Evžen Plzeň Slovany 2 ne
 
Volba do revizní komise ČSS
KandidátSSKPočet hlasůZvolen ano / ne
Vrtišková Renata Duel Praha 71 ano
Kousal Vladimír, Ing. Chomutov 57 ano
Koukal Jiří, Ing. Klatovy 51 ano
Měchura Jiří, Ing. Benešov 50 ano
Karkulín Jiří, Ing Přezletice 47 ano
Voříšek Jan, Ing. Chomutov 42 ne, náhradník č.1
Kozák Radek Kostelecký 21 ne, náhradník č.2
Šteif Evžen Plzeň Slovany 14 ne